Колку сакате да сте сами?

Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
Коа сум изнервирам богами сакам да сум сам иначеее ... А коа не сум е тоаш Party Like A Rockstar :music3: :helou:
 
Член од
14 јули 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
50
..зависи..коај сум доам ..САМА..ама обично скаам да сум со некго..за да моем на некого да му го продужим животот..хих...
 

bezobrazna

...Paste
Член од
7 август 2008
Мислења
440
Поени од реакции
27
има периоди кога просто обожавам да сум сама и никој и ништо да не ми смета... ама не секогаш тоа е изводливо... ама кога е... уживааааааааммм...:toe:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Ние така да кажаме ного сакаме да сме сама, тава толку сакаме, шо ептен сакаме да сме сами.:pos2::nerv::zid:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
У последно време нејкам да сум сам...а сам сум...и сафра ме јаде...
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Сам дома... може, ама тоа сам без родители дома... кога почна да се случува гледам дека е супер...по цел ден музика а може и другари па да испадни журка... во секој слу4ај сосема сам, кога-како:wink:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.276
Најубо е една куќичка в планина, зима, надвор се завеано, снег врни а во собата пуцкета камин, пијуцкаш вино а ти сам со некоје младо и кревко девојче...
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Најубо е една куќичка в планина, зима, надвор се завеано, снег врни а во собата пуцкета камин, пијуцкаш вино а ти сам со некоје младо и кревко девојче...
Да претпоставам си заборавил да пишеш и да може да издржи да има сила. :vozbud:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Sakam da sum sama koga sum iznervirana, razocarana, zaso togas mi treba vreme da si gi sredam mislite bez nikoj da mi sugerira od strana...
A inace ne sakam, sakam da sum so drustvoto, so deckoto, so site sto mi znacat...
 
Член од
23 март 2008
Мислења
685
Поени од реакции
165
Ne sakam da sum sama ,samotijata me ubiva.edinstveno nekoi 30 ,40 minuti na sabjle koi mi se moi intimni.Jas i soljata kafe.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Не сила, кондиција да има.
Да де на тоа мислев ама не ми текна у моментот на тој збор па морав импровизација со сила. Ама важно на исто сме мислеле. Ама пак не знам за тебе ама една ми е малку.
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Најубо е една куќичка в планина, зима, надвор се завеано, снег врни а во собата пуцкета камин, пијуцкаш вино а ти сам со некоје младо и кревко девојче...


Почит за постот:smir::smir::smir::smir:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Не доволно за да останам сама.
да, да се слагам со сатори. ама велат времето никогаш не стасува.....
Најубо е една куќичка в планина, зима, надвор се завеано, снег врни а во собата пуцкета камин, пијуцкаш вино а ти сам со некоје младо и кревко девојче...
Ама со ова посебно се слагам. Иако ќе те дадат на А1 Сторија после и ќе те осудат релеватни западни НВОа. :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom