(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Даде САФ играч кој за 3-4 години ќе го бара назад ама потоа Тотенхем ќе се играат како сега со Бербатов

еве ви нешто бест офф Кемпел.Злато вреди !!


 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Премногу ми е жал за Кемпбел,но.....Тоа е.:(:(Сега бато Дими ке прави сарма осеќам.:helou:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Ете ја презентацијата, број 9 зад грбот на Бербатов.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Абе имаше тема за Бербатов на форумот имаше интересни работи.Бил младинец на Пирин Благоевград.Татко му исто така е фудбалер на Пирин.
Инаку пред да оди во ЦСКА Софија татко му го однел во Вардар на проби а таму го одбиле.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ок гледајте на посветла страна, ќе имаме ново ѕверско дуо Бербатов и Манучо :vozbud:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
Весело е ... :cug::cug:

Сега сакам да игра со Ливерпул, и да им збрца 1 гол. :)
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
мене бербатов тевез подобар пар ми се.
како и да е се надевам дека бербата ќе ги оправда очекувањата и се надевам дека ќе го видиме на 13 на енфилд. :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
мене бербатов тевез подобар пар ми се.
како и да е се надевам дека бербата ќе ги оправда очекувањата и се надевам дека ќе го видиме на 13 на енфилд. :vozbud::vozbud::vozbud:
Ќе излезе некоја уберкомбинација :zlo:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Batina vi pisam od glupo internet kafe -zato izvinete mi sho pisam bez kirilicna podrska...

Pisam edinstveno da im se zblagodaram na tie sho mi tinaa (071/870-7** ;071/661-3**)..fala vi decki mi ja napravivte vecerva poopustena..sea gi gledam linkovite shto ste gi postirale..pa eve i jas oficijalno da mu posakam DObredojde na Dimitar....da se nadevame deka ke gi opravda nervite sto deneska gi potrosivme na nego!!
Jas mislam deka site ke najdeme soodvetno vreme i prostor da si go proslavime transferov..i sekoj gol na berba ke ne povrzuva poveke i poveke.....sea odam jas po kafici...Chombe me preceka vo "Oaza"..a za apokalipto ke spremam napivka za dva vikendi-ovaj ne (zaminvam PP od utre imam za polaganje)...
Bidte mi site pozdraveni...i Dimce bratu moras so mnogu golovi da ni vratis...bez razlika sho majkati e makedonka i tatko turcin..ako sakas bidi ti bugar i ebaj sve zivo naokolu..ama ispod 15-20 gola ako ne dajs ic ne te fermame (da ne recam eb*me) pojke !!!!!!!!!!!!!!!:pos2::pos2:

Forever and Ever...........
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
00:00 англиско време.
Заврши трансфер периодот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom