15 ноември 2007
2.462
1.433
Ливерпул тепа 1-13( Карагер ќе влезе на 8-0 и ќе си шибне автогол).
Шала на страна, ради Евра- Суарез делот очекувам тензичен и физички натпревар резултатот ќе биде 1-0 само за кој. Лично јас сакам да биде 1-0 со гол од непостоечки пенал во 94 минута , и тоа Суарез да го изглуми од фаул на Евра:)))))))))))) Шлаг на тортата би било Ферги да цркне на сред утакмица, стварно не го можам:icon_mrgr:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
29 јануари 2007
84.962
195.495
Ќе го донесеме во Агер и Сагер тој откај нас што прави заебанции цело време за да не е досадно :D

Г

Гучи

Ке биде интересно у секој случај, кога (ако) се соочат Евра и Суарез :vozbud:
Кени ке извади некој подефанзивен состав, и знаејки дека одбраната е најсилното оружје на Ливерпул сезонава очекувам малце голови..
Али има време, вечер нас не очекува тешка утакмица против петливе..каква само мотивација би имале доколку вечер тепаат уф уф :cool:

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
9 декември 2009
12.145
18.172
По грешка кликнав на анкетата за победа на Манчестер.А ќе играм на нерешено поради друштво и блиски, пола пола се МЈ и Ливерпул :D

stormspeaker

Бекрија
4 октомври 2008
1.858
1.343
Ја ради тоа гласам за ЛДП на избори, пола ми се СДС пола ВМРО.

Pravnice

The Don
2.462
1.433
Аааа никако заедно глеање таа утакмица, таа утакмица дури и за навијачи ко нас е со висок ризик...поготово после вториот наш гол коа ке почнеме да ве заебааме:)

Ilumious

84.962
195.495
На овој снег заебавање? У бој идеме, преживеаните ќе гледаат второ полувреме :)))))