Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

Што сте во хороскоп


  • Вкупно гласачи
    1.373

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Не баш.Особено ова со слонски нерви.За планирањето да, ама никогаш детално и така е поинтересно бре :D Да се изненадиш самиот од постапките, па уште ако е и некоја глупост :pos:
Абе и јас гледам да не планирам детално.....но заборавив да дополнам,дека мислев за планирање,поготово кога сте во друштво.....јас на пример мислам за сите....и затоа најсигурно се чуствуваат у мое друштво.:)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.916
Поени од реакции
18.632
Даајте бе некој од тука што е девица во хороскоп...ме интересира дали сте исто педантни,концизни,и секој потег ви е претходно анализиран!?:)
За педантен и концизен тешко, и за слонски нерви тешко, али за анализирање и планирање. (y)

p.s. и за критикување (тоа го сметам за лоша особина). :)
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
За педантен и концизен тешко, и за слонски нерви тешко, али за анализирање и планирање. (y)

p.s. и за критикување (тоа го сметам за лоша особина). :)
Тоа ти е од женската страна,што се крие во тебе :pos:
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Мислам дека со Лав и со Стрелец. Средно компатибилен е со Близнаци, Вага и Водолија... Значи, пред се, со огнени и со воздушни знаци :)
Фала, но само едно знам, ако жената е овен има да се испоколеме :D
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
А нешто за девица и вага?..
 
Член од
24 ноември 2011
Мислења
196
Поени од реакции
111
Си одговара со сите три.
а рибите со кои знаци освен со скорпија, а со другите вод знаци на пр? (читам хороскоп претежно за риби зошто по одговарам на тој опис и сум кажал од кои др причини)
 
G

galaxy

Гостин
И ако ви речат дека не си одговарате со некој знак ќе ја завршите врската со партнерот од тој знак?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom