Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

Што сте во хороскоп


  • Вкупно гласачи
    1.373
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
За Шкорпија и Риба во љубовта шо има да се каже?
 
S

Sattva

Гостин
За Шкорпија и Риба во љубовта шо има да се каже?
Идеална! Најмоќната врска во целиот зодијак! Поготово доколку жената припаѓа на знакот на Риби, а мажот на Скорпија.
(И претходно сме зборувале за оваа комбинација.)
 
Член од
24 ноември 2011
Мислења
196
Поени од реакции
111
јарецот си одговара ли со некои од водните знаци?
 
H

HoT IcE

Гостин
Со девојка ми идеме година дена, и двајцата сме јарци.
Па ме интересира, ако има некој што има време да ми пише нешто што вели хороскопов за оваа комбинација, поздрав4е:icon_mrgr:
 
Член од
3 јануари 2012
Мислења
13
Поени од реакции
6
Со девојка ми идеме година дена, и двајцата сме јарци.
Па ме интересира, ако има некој што има време да ми пише нешто што вели хороскопов за оваа комбинација, поздрав4е:icon_mrgr:
ПРОВЕРИ ЛИНКЧЕВО ЗА ЈАРЕЦ СО ЈАРЕЦ... http://www.kafepauza.mk/astrologija/jarec-i-jarec-ljubovna-kombinacija/
 
H

HoT IcE

Гостин
ПРОВЕРИ ЛИНКЧЕВО ЗА ЈАРЕЦ СО ЈАРЕЦ... http://www.kafepauza.mk/astrologija/jarec-i-jarec-ljubovna-kombinacija/
Фала друже, но го имам прочитано парчево, редовно си читам КафеПауза, ме интересираше пошто овдек сметам дека има многу поупатени ликови, па да пратат нешто + да си читнам.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Даајте бе некој од тука што е девица во хороскоп...ме интересира дали сте исто педантни,концизни,и секој потег ви е претходно анализиран!?:)
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Таков сум. Поооо се` ми погодиле. Браво.
Кој ти погодил бе рептил.....ја тоа го кажав како моја карактеристика...и прашав дали се одсликува и кај другите.:)


п.с И дали имате слонски нерви ???:)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Даајте бе некој од тука што е девица во хороскоп...ме интересира дали сте исто педантни,концизни,и секој потег ви е претходно анализиран!?:)
Кој ти погодил бе рептил.....ја тоа го кажав како моја карактеристика...и прашав дали се одсликува и кај другите.:)


п.с И дали имате слонски нерви ???:)
Не баш.Особено ова со слонски нерви.За планирањето да, ама никогаш детално и така е поинтересно бре :D Да се изненадиш самиот од постапките, па уште ако е и некоја глупост :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom