Tип на денот (Читај правила во прв пост)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.940
Поени од реакции
84.372
Ништо денеска Лацио и Лил :(
За утре ако не најдам повеќе утакмици за тикет ја лупам сингл Тотенхем-Челзи 4+
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Нејчев да ви ја расипувам забавата ама Лил и Лацио нема победа над денешниве противници од 2002 !!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Milan - x2 :D
City - 1 :D
Inter - 1 :D
Lazio - 1x :D
Napoli - 1x :D
Waalwijk - 1x :D
Lile - 1 :tapp:

скоро 3 илјадарки од рака ми ги земаа французи гнасни глупи неписмени

Дај кажвите нешто да се вратат парите...
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Луѓе јас утре одам се или ништо Трабзонспор 1
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Јунајтед е многу понесигурна од Арсенал а не значи дека нема да излези..Јунајтед веќе зареди неколку победи на гости и секогаш на кревин котиџ тешко му оди плус Фулам се клета екипа каде на тој ракометниот терен можи да постигни некој гол за да му ги замрси сметките на Ферги..вака Астон вила ем годинава се чорба ем пола тим не му игра..плус Арсенал се во форма и му треба и тоа како победава..!
Добра анализа :icon_lol:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.643
Пак за една....додуша тешка беше удинезе 1 ама повеќе ме изнервира резервното ливче што го пишав демек за втора шанса, удинезе да ми е Х2. И немаше толку да се изнервирам ако не видев дека Лион, Монпеље со дупли шанси Х2 и од сите најозборуваниот сигурен 1, Лил ме заебаја. Арно си имав правило французи да не играм ама вчера го фатив Марсеј и денеска се излажав. Ми се чини дека кладилнициве имаат како онај Алманах со спортски резултати од 2010-2020 како во филмот “Враќање во иднината“ :pos: и така ги местат коефициентите за да те привлечат да пишиш тоа шо нема да излези. :mad:
Абе у пичку матер!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom