Најсекси новинарка

Mag_sk

••• dreamer •••
Член од
8 октомври 2008
Мислења
43
Поени од реакции
0
Оливера Трајковска...само некој ја тргна,не ја гледам веќе.:toe:
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
553
Па Оливера не е полтронски новинар, а таквите во Македонија се на отстрел.
 
H

HITCH

Гостин
Па кога би знаел какво е нашето новинарство би знаел и кој ја финансираше Оливера и зашто ја нема. Инаку Тања А1 топ
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Па кога би знаел какво е нашето новинарство би знаел и кој ја финансираше Оливера и зашто ја нема. Инаку Тања А1 топ
Веројатно ќе се појави на Алфа ТВ кај и да е.
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Eкономија на А1 водеше,не ми текнува како се вика.Анета мислам....
А и МТВ имаа една згодна,црна, ама пак не ми текнува на името
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
1.647
Поени од реакции
45
Покасно се вклучувам, не знам дали е спомната, ама за мене една од нај секси новинарки е Анита Петровска од МТВ .
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
А и МТВ имаа една згодна,црна, ама пак не ми текнува на името
Леле каква еее... само поради неа на денот на дрвото гледав вести во 12 напладне.
Покасно се вклучувам, не знам дали е спомната, ама за мене една од нај секси новинарки е Анита Петровска од МТВ .
Ја гуглав, ја најдов, единствено ми е криво што од неа има само мали слики :(
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Покасно се вклучувам, не знам дали е спомната, ама за мене една од нај секси новинарки е Анита Петровска од МТВ .
Ау, изгор женска.
На Сител беше орвин, па отишла у МТВ.
Мнооогу јака женцка!:)
 

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Ах,Бранка,Бранка,пееше Тома Здравкович на времето,ама дури деновиве дознав дека тоа било за нашата Бранка Станковска,негова никогаш непреболена љубов за која се пропил и “изгорел“,а нејзиниот маж Бошко Станковски се самоуби најверојатно од невозвратена љубов.Ете тоа беа женцки,а не сега Тања ја оставија “распуштеница“ што би се рекло,па пола други новинарки се на истиот или сличен крстопат,сигурно оти не се премногу секси,како Бранка која беше “фатално привлечна“.:smir:
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Ах,Бранка,Бранка,пееше Тома Здравкович на времето,ама дури деновиве дознав дека тоа било за нашата Бранка Станковска,негова никогаш непреболена љубов за која се пропил и “изгорел“,а нејзиниот маж Бошко Станковски се самоуби најверојатно од невозвратена љубов...
Добра информација:).
Инаку јас би нешто младо, докај 25, оние спикеркине на проба што се, прособрани од кој знае каде (ако може да се квалификуваат како новинарки).
Или некоја таза дипломирана, па се "бори" да се истакне.
Во моментов во такво расположение сум.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
А1 ѓи има најсексите новинарки. Татјана Груевска, Иванна Хаџиевска (водителката на Ексклузив), оваа новата Маријана што ја води Трезор, Билјана Дебарлиева, абе топ се цурите, ама Иванчето ми е најзакон.
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Како се вика онаа од „Прва“ што е со црна коса, многу е добра. Заедно со Билјанчето. Мх мх мх мх мх!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom