Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Може и со Линдегард да пробаме и така се шуто и рогато бутнавме, откај го знаеш, може има неоткриен талент :icon_lol:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.851
Поени од реакции
14.248
Легенда:cuc:Уште 25 да не води!

На ЕСПН(мислам класик) наскоро ќе има емисија за Серот,25 години!Тој што има ЕСПН да гледа:)
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.148
Поени од реакции
23.274
Може и со Линдегард да пробаме и така се шуто и рогато бутнавме, откај го знаеш, може има неоткриен талент :icon_lol:
Сеа шефот ќе го смести и него во формацијата, само ќе му треба момент или два за да му ја најди вистинската позиција.:icon_lol:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
хаха може 4-5-1 Формација нешто во овој стил
-------------------------- Де Геа-----------------------------------
Фабио-----Џонс--------Видич--------Евра-------------------
Валенсија----Руни--Флечер---Бербатов-------Нани-----
----------------------Чичарито-------------------------------------
МБраво, си играл ли некогаш фудбал? Знајш дека со 5 души средина се чува резултат? Или ептен ако се боси екипите па да дајш гол? Или колку да се пикнат сите играчи кој ти се омилени да играат мм?
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.445
Поени од реакции
4.006
МБраво, си играл ли некогаш фудбал? Знајш дека со 5 души средина се чува резултат? Или ептен ако се боси екипите па да дајш гол? Или колку да се пикнат сите играчи кој ти се омилени да играат мм?
хаха епа тоа беше зафаканција подради тоа што mans беше прокоментирал Берба и Руни во средина ,а BTW и Реал игра еден вид на 4-5-1 формација па ич не даваат гололи нели :)
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.025
Поени од реакции
1.150
#MUFC's second goal v Galati credited as a Cristian Sârghi own-goal
Мора така Фросе, ако не го дискредибилираат нашево омилено воленце, ќе мора да признаат дека принцезите од шпанскине клубови се послаби од него ;)

п.с. Секоја сличност со првите шпанско/португалско/аргетински високоизвикани манекенки и принцези кои ќе ви паднат на памет е крајно намерна и нималку случајна


Извинување за повторен цитат, касно го видов
Може и со Линдегард да пробаме и така се шуто и рогато бутнавме, откај го знаеш, може има неоткриен талент :icon_lol:
Многу јасно дека Линди треба да се проба и на друго место, многу добро знаеме дека Џони беше "момак за све" и добро се има покажано на сите места кај што го ставаа. (не зимајте здраво за готово, малку се зезам мада Џони ми го правеше ќефот на необични позиции). Посебно ми се свиѓаше кога го лупна класичен напаѓач мислам дека беше против АРСенал и тоа у гости .... и уште ѕверево свирна и голче :rolleyes: мх мх мх

ај едит по стоти пат .... еве го
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
хаха епа тоа беше зафаканција подради тоа што mans беше прокоментирал Берба и Руни во средина ,а BTW и Реал игра еден вид на 4-5-1 формација па ич не даваат гололи нели :)
Најглупаво ми е ко че ми прават споредби со некој тим /играч било што ... и ако беше "формацијата" на Реал иста ко 4-5-1 немаше да бидат бројчината напишано подруго , туку 4-5-1 и ти објаснив 4-5-1 за шо служи формација...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Нани - Флечер - Јанг ќе биде средината, со Џонс како ДМФ и Руни како АМФ, Чича сам во напад.Ако не иде го става Велбек/Берба во напад, а го вади Џонс.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Patrice Evra unlikely to play against Sunderland, his 42 year old brother died suddenly, and there's a funeral this week. Thoughts and prayers with the Evra family. R.I.P.


цц.ц.ц.ц, точно е ова бе !!!???
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Уште нема вакво нешто потврдено клубот :/



На вечерашната прослава на 25 годишнината на клупата на Манчестер на САФ. Шпанциве сегде заедно идат :icon_lol:
--- надополнето: Nov 4, 2011 1:36 AM ---
Patrice Evra unlikely to play against Sunderland, his 42 year old brother died suddenly, and there's a funeral this week. Thoughts and prayers with the Evra family. R.I.P.

цц.ц.ц.ц, точно е ова бе !!!???
Сепак е точно. Брат му починал ненадејно пред да играме против Сити, неделава е погребот. Ослободен е и од репрезентативните должности со Франција. РИП
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
РИП за братот на Евра! :confused:

Инаку на сликава погоре Де Геа ептен ми личи на Дел Потро, само што косата му е посветла..
Пс ќе неможе да спие вечер Чичарито од толку многу храна.. :icon_lol:
 

StarScr3am

Ѓавол
Член од
22 септември 2009
Мислења
798
Поени од реакции
219
"I don't call him Sir, Alex or Mr. I just call him BOSS -#Jose #Mourinho On #Sir #Alex

уште една потврда кој е кој :) во фудбалот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom