Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.445
Поени од реакции
4.006
Хахахаха момент на мечот, Џонс кога го разнесе романчето во шеснаесетник, носилка викнаа. Честито победа.
малиот е ѕвер треба сега кога ќе се врати Рафа да игра со Видич на централниот дел во одбраната ,а Рафа да си игра десен бек да не се нервирам гледајќи го Еванс
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.572
Поени од реакции
20.842
Честито победа Ѓаволи :)

Ме интересира , зашто не бев во можност да ја гледам , како бранеше Де Геа ?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Лап , ете прво место , лааап , од една страна ме клецнаја на ливче ама од друга страна па и не ми е криво шо ме зезна за тие 2000 денари , ќе ги прежалам ....
Фино лепо сеа следни се Сандерленд ќе го примат со 1-2 разлика, во чест на нашите играчи Браун и О'шеј ;)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
#MUFC's second goal v Galati credited as a Cristian Sârghi own-goal
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.545
Поени од реакции
6.218
Лап , ете прво место , лааап , од една страна ме клецнаја на ливче ама од друга страна па и не ми е криво шо ме зезна за тие 2000 денари , ќе ги прежалам ....
Фино лепо сеа следни се Сандерленд ќе го примат со 1-2 разлика, во чест на нашите играчи Браун и О'шеј ;)
Jас немав срце да се надевам на победа на директен конкурент за 1вото место во групата па не ја ставив на ливчето , а и мал коефициент имаше така да... подобро што не ја ставив ;)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.691
Поени од реакции
11.092
Честито нека е првото место и победата.
Не го гледав мечот, арно ама ми се јави Ферги пред крај и ми рече да не јадам гомна за средината, зошто Руни е новиот Снајдер :icon_mrgr: или обратно нмвз..

GLORY!!! Фил Џонс FTW МОТМ Стоп Педери!
 
A

apidrone

Гостин
Руни среден ред и па викајте не ни треба засилвања во средниот ред :tapp:. Во секој случај очекува петарада
Жити се не ме терај да ти го побарам мислењето од пред почеток на сезона. Знам дека баш ти (и уште некој) викавте дека Клеверли е доволен за цела сезона. Лесно е сега да констатираме што и како.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Жити се не ме терај да ти го побарам мислењето од пред почеток на сезона. Знам дека баш ти (и уште некој) викавте дека Клеверли е доволен за цела сезона. Лесно е сега да констатираме што и како.
па секој скаут прави грешки бе во ситуацијава ГОше :icon_mrgr:Не му замерувај и на најдобрите им се случува то :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom