Палермо повторно гол. Интересен натпревар. Тоа што треба, го има. Голови

Мислења
13.901
23.296
Леле Рома..

Гледав до полувреме, може се закануваа ама пак не ми стоеше дека ќе дадат гол, ко муви без глави беа, мислев 0:0 дека ќе заврши. Сега пуштам пак и гледам 0:2 :tapp: Сфаќам дека е прво коло ама Каљари FFS и дома дури. Еве гол, Де Роси, закаснета реакција :)

Не ми го срами доктор Ху ти се молим !
--- надополнето: Sep 11, 2011 8:28 PM ---
Forca Juve tu sei il migliore mi porti i soldi
It feels good to be on the top of the table !
Ај дека не ве исперцепира никој, па нема смисла !

ПС. Ове лацијаливе кој ќе се јава еднаш у 128 године многу ми се смее :D Да извадиш нерешено и 45 минуте да не излезеш од 16-тик и да се курчиш после тоа не ми е јасно стварно ! :icon_lol:

Ко сеа Интер да се курчи дека е јак ако извади нерешено на мечов со Палермо :pos:

195.498
Пинила, oд една страна :cuc: од друга :tapp: Само не знам Интер до кога ќе става „ученици“ за менаџери.

22.927
Прво страшен гол на Миколи, па на Пиниља.
Свака част за Палермо. Ептен лоша трансфер политика направија, ама го наполнија Интер.

Само што пишав, одма гол на Форлан.

С

сашенко

Гостин
Се гледаше дека Палермо ке направи пресврт во мечот.Дури и кога досудија пенал за интер бев сигурен дека Палермо ке се врати.Интер многу слабо изигра, незнам шо планира Гасперини да прави.