Легијата

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.141
Поени од реакции
5.894
Битот ништо посебно.
Спотот релативно лош. Премногу темен, џабе 1080р.
Џака стандардно лош.
RNS рецитира ко да го фатиле за муда.
LD колку-толку ја вади тракава...
 
Член од
1 март 2008
Мислења
1.396
Поени од реакции
1.050
Битот ништо посебно.
Спотот релативно лош. Премногу темен, џабе 1080р.
Џака стандардно лош.
RNS рецитира ко да го фатиле за муда.
LD колку-толку ја вади тракава...
Bravo za iskreniot i precizen komentar .... ne hejtam deka gi mrazam legijata, ama mi se sviga iskrenosta ....
A so spotov nisto novo ;) nema nesto inventivno .... i mene ne mi e nesto posebno_Onaj so bese pred vlada e 8 pati po dobar od ovoj i kako celo i pesna i se ...
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Абе чини, не чини јас ја искинав од слушање. Битот ми е прејак,темен.. Единствено Тони не требаше да експериментира со гласот,али се на се добри се..:)
 
Член од
1 март 2008
Мислења
1.396
Поени од реакции
1.050
Абе чини, не чини јас ја искинав од слушање. Битот ми е прејак,темен.. Единствено Тони не требаше да експериментира со гласот,али се на се добри се..:)
Mozat i bolje ;) .... samo ne znam .... mozat ili ne mozat ... sakat ili ne sakat .... se mi se misle deka ne sakat ;) ... ne deka ne mozat ....
A dzaka prodolzuva so negovite kompleksarski potezi od sortata na dominantnite igraci na postata .... c c c deckoto smrdi od hormonalni kompleksi .... ama jebiga :) .. treba da ima RAP I na TV, ne e se za u kotarata ...
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Заслужено и од срце беше :love: Исто ко што можев на добрите стари песни да кликам лајкови, можам да кликам дислајкови и на новите песни што не чинат. Не може тука така по интерција да се восхитувам на се` што е нивно. :notworthy:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Заслужено и од срце беше :love: Исто ко што можев на добрите стари песни да кликам лајкови, можам да кликам дислајкови и на новите песни што не чинат. Не може тука така по интерција да се восхитувам на се` што е нивно. :notworthy:
мислиш инерција така?
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
мислиш инерција така?
Грешка во куцање, куцам на шашава тастатура, не ми замеравај те молам сакам вечер мирно да спијам.
Патем колку што знам не постои нешто што се вика интерција, па барајќи низ лавиринтите на логиката до одговорот на твоето прашање можеше и сам да дојдеш.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Грешка во куцање, куцам на шашава тастатура, не ми замеравај те молам сакам вечер мирно да спијам.
Патем колку што знам не постои нешто што се вика интерција, па барајќи низ лавиринтите на логиката до одговорот на твоето прашање можеше и сам да дојдеш.
Сама си го барала. Идризо од многу паметен шо беше сега сончоглед продава..:p
 

Kajgana Shop

На врв Bottom