UEFA Champions League 2010-2011

Кој ќе ја освои Лигата на Шампионите?


  • Вкупно гласачи
    171
  • Гласањето е завршено на .

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
без многу жар помина последното коло во групите,но радува добрата ефикасност.....
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Ај сеа да ви кажам што ми се сони!

Баерн - Интер
МанЈу-Рома
Тотенхем-Милан
Реал-Арсенал
Шалке-Марсеј
Барса-Лион
Челзи-Валенсија
Шахтјот-Копенхаген

Не знам за другите ама Шахтјот и Копенхаген МОРА да се паднат :pipi:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ако се паднат Тотенхем - Милан ќе биди еден од наинтересните двобои дефинитивно..навивам за ваков дуел па ова народе ќе биди класика...брзите и несопирливите крила на Тотенхем против инвалидите бекови на Милан...ме интересира Ибрахимович како ќе се снајди ,исто така комплетниот тим на Милан како ќе се справи со Тотенхем со оглед на двете екипи какви играчи имаат и како играат очекувам одличен дуел..но до февруари формата може за 180 степени да се преврти...а што викате за дуел Лион-Реал Мадрид?:smir:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.636
Поени од реакции
11.265
Ако се паднат Тотенхем - Милан ќе биди еден од наинтересните двобои дефинитивно..навивам за ваков дуел па ова народе ќе биди класика...брзите и несопирливите крила на Тотенхем против инвалидите бекови на Милан...ме интересира Ибрахимович како ќе се снајди ,исто така комплетниот тим на Милан како ќе се справи со Тотенхем со оглед на двете екипи какви играчи имаат и како играат очекувам одличен дуел..но до февруари формата може за 180 степени да се преврти...а што викате за дуел Лион-Реал Мадрид?:smir:
Нема да е интересно од ист тим да отпаѓа 2 години по ред :icon_lol:
 
Член од
22 ноември 2010
Мислења
384
Поени од реакции
11
Ако се паднат Тотенхем - Милан ќе биди еден од наинтересните двобои дефинитивно..навивам за ваков дуел па ова народе ќе биди класика...брзите и несопирливите крила на Тотенхем против инвалидите бекови на Милан...ме интересира Ибрахимович како ќе се снајди ,исто така комплетниот тим на Милан како ќе се справи со Тотенхем со оглед на двете екипи какви играчи имаат и како играат очекувам одличен дуел..но до февруари формата може за 180 степени да се преврти...а што викате за дуел Лион-Реал Мадрид?:smir:
е шо бе викаш класика а викаш дека ибрахимович тешко ќе се снајде на милан бековите инвалиди....
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Барса - Милан би било интересно.

Мотивација за Рони да го мрдне дебелиот гз и можност да го видам Ибра како плаче на крај.

:icon_mrgr
 

Велко камионџијана

Кенгur Lavoви гроup
Член од
20 март 2009
Мислења
379
Поени од реакции
98
Барса - Милан би било интересно.

Мотивација за Рони да го мрдне дебелиот гз и можност да го видам Ибра како плаче на крај.

:icon_mrgr
Се согласувам.
Мислам дека така и ќе биде
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
Барса - Милан би било интересно.

Мотивација за Рони да го мрдне дебелиот гз и можност да го видам Ибра како плаче на крај.

:icon_mrgr
Повторно да плаче? Ако, ова ми се допаѓа и би сакал. Лани сакав да се радува а сеа дефинитивно да плаче.

Би било Интересено да се паднат
Арсенал - Р.М.
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Најинтересно ќе биде да се паднат Реал -Копенхаген...и ај создравје ! :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Реал да се молат да не им падне Лион :tv:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.642
Поени од реакции
43.432
Ќе има минимум 2 топ дуели уште во 1/8 финале.. Ќе видиме само кој со кој.. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom