B

BooBojan

Чувте ли го Латас на вестите сега во 18:00
"Сега следува фудбал игра мојот Манчестер Јунајтед против некој си Болтон"
Секоја чест се гледа дека се разбира од фудбал.Ајде со срека и да победиме а јас ја чекам за добивка 0-2 гола фанах Челзи ГГ и Арсенал 0-2 гола.

14 април 2007
1.812
1.047
Што е проблемот со Рио? Не е ни на клупа.

Јунајтед

Indifferent
5 јануари 2009
3.974
1.622
баце да не си пропуштил да напишеш уште еден играч... ако добро бројам 10 се во прва постава или уште од почеток ќе играме со играч помалце:tapp: :)
Еванс де, ај за ова нека даде еден гол со глава таму. :)

Го чува за Баерн.

KoNtEjNeR

sapun
19 декември 2005
2.306
44
Да не знае некој на интернет освен на зулу, дали можам да ја гледам негде утакмицава во живо ? зулу премногу ми кочи... иако на торентот крева конекција до 6МБ во секунда... така да не е до конекцијата... некаква помош ? (Изгасен е сега торентот да не рече некој угаси го)