Секс во темница или секс на светло?

Член од
21 август 2007
Мислења
28
Поени од реакции
1
Не ми е срам ама сакам пригушено светло....свеќи или некоја помала ламба.Несакам кога е ептен светло не ми е секси:back:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Секс во темница,секс на светло,секс насекаде...Не ми смета ништо.Само имам еден голем проблем.Понекогаш се гадам од гениталии и не сакам да ги гледам...Ви се случило такво нешто или само кај мене е тоа?:kesa:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Секс во темница,секс на светло,секс насекаде...Не ми смета ништо.Само имам еден голем проблем.Понекогаш се гадам од гениталии и не сакам да ги гледам...Ви се случило такво нешто или само кај мене е тоа?:kesa:

Kako be se gadish od genitalii ? Cii tvoi na partnerot ??

pa tebe toash te sapsue samo kese na tvoja glava...

On topik na polna mesechina e najdobro zatoa ja ebam samo ednas mesecno :pos2:
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Не ми игра некоја голема улога тоа дали е светло или темно додека сум со тој што го сакам.Но,сепак поубаво е кога е потемно,по друг е филингот:vozbud:
 

Marinka

~petit etoile dans mon coeur~
Член од
7 март 2007
Мислења
590
Поени од реакции
2
Пригушена светлина, доволно за да се гледа отсјајот во очите, белите заби и насмевката. :srce:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Пак ќе кажам по не знам кој пат-што и да правите послушајте го Курт Кобејн не за џабе се дерел на рефренот: With The Lights Out It's Less Dangerous!
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не црна темница, него така, пригушена светлина, дава друг шмек на атмосферата :) Кога е ептен светло не ми е баш најубаво, секс на светло ми е како бакнеж со отворени очи, другачие се доживува. :) Мада, кога занесот е голем, ништо наоколу не забележуваш...
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Никако со светло. Темнина, мрак, од надвор се гледа месечината.... :icon_redf
Или па може само некоја мала ламбичка во црвена боја...мх....мх...мераци
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Единствено не би ми било пријатно под ептен продирачко светло, како на операциона маса. :)

Инаку не ми пречи ни да е малку посветло од обично, ама немам ништо против ни загушено светло (романтика, ово оно).
 
Член од
16 август 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
дома имам еден саат-тркало,врти и свети :icon_bigg дава прекрасна сина светлина,е само тоа го сакам додека се сексам :icon_redf:icon_redf:icon_redf
 
Д

Демијан

Гостин
kaj mene u soba ima mali ama epten mali fluro svetla i taka mene mi e najbolji!!!! mora da go probate toa!!!! a inace ne sum imal sex na plaza samo ja ona i mesecinata taka mislam deka e najbolji!!!!!!!!!!!!!!
 

Кртот

Лоботомичар
Член од
19 април 2007
Мислења
653
Поени од реакции
23
Па не ми смета ни ваму,ни таму!Ако си е цурата добра нема везе! А,ако имаш ситуација-колку да влезе! Тогаш бачко гаси светло!!!:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom