Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
@Marso:
@lF.Al:
... и останатите дечки задолжени за маичките,

Би ви бил благодарен доколку ми пратите една приватна порака (или ме додадете на месинџер) за да се договориме околу фан маичката :)

Поздрафче.
Незнам како имаш договорено со ИоСоњо, пошто нели требаше да добиеш гратис маичка. Денес јас, F.A. на школка во градски парк ќе ги раздаваме маичките, ако можеш намини. Проблемот е што секоја маичка е договорена и испратена, значи иаме во точен број. Затоа прашај го ИоСоњо, ако има некоја маичка вишок, дојди да си ја земеш :)

п.с. Марсо: Јас не ти пишав, ваљда знаеш дека под дифолт јас доаѓам во Ајриш. Peace.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Незнам како имаш договорено со ИоСоњо, пошто нели требаше да добиеш гратис маичка. Денес јас, F.A. на школка во градски парк ќе ги раздаваме маичките, ако можеш намини. Проблемот е што секоја маичка е договорена и испратена, значи иаме во точен број. Затоа прашај го ИоСоњо, ако има некоја маичка вишок, дојди да си ја земеш :)

п.с. Марсо: Јас не ти пишав, ваљда знаеш дека под дифолт јас доаѓам во Ајриш. Peace.


Шо ќутек ке паѓа на школкааааа ;)))
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ја накај 20 до 4 ке тргнам од Дома , у 4 ке бидам на Школка ваљда
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Незнам како имаш договорено со ИоСоњо, пошто нели требаше да добиеш гратис маичка. Денес јас, F.A. на школка во градски парк ќе ги раздаваме маичките, ако можеш намини. Проблемот е што секоја маичка е договорена и испратена, значи иаме во точен број. Затоа прашај го ИоСоњо, ако има некоја маичка вишок, дојди да си ја земеш :)

п.с. Марсо: Јас не ти пишав, ваљда знаеш дека под дифолт јас доаѓам во Ајриш. Peace.
Шо ќутек ке паѓа на школкааааа ;)))
Договорено е со ИоСоњо, треба да ме имате у список...
Али не е тоа проблемот, проблемот е што сум до 5 на работа, па сакав да се договорам со некој од организаторите на друг начин (или место) да ја зеам маичката :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Договорено е со ИоСоњо, треба да ме имате у список...
Али не е тоа проблемот, проблемот е што сум до 5 на работа, па сакав да се договорам со некој од организаторите на друг начин (или место) да ја зеам маичката :)
Па незнам кое место би ти одговарало највеќе, и после 5 би требало да бидеме таму. Ај по ПП ќе се договориме.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Договорено е со ИоСоњо, треба да ме имате у список...
Али не е тоа проблемот, проблемот е што сум до 5 на работа, па сакав да се договорам со некој од организаторите на друг начин (или место) да ја зеам маичката :)

Ако не ти е итна за денес а си у околина на Карпош , ке можам ваљда ја да ти ја донесам !
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
The Great , мојата маичка ќе ја земи Тоше и тој ќе ви плати , зошто јас не сум во Скопје , да не има некои забуни да знаете маичката на Енгин со големина М оди кај Тоше . Тој најверојатно ќе дојди со Marso . И то :helou:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
The Great , мојата маичка ќе ја земи Тоше и тој ќе ви плати , зошто јас не сум во Скопје , да не има некои забуни да знаете маичката на Енгин со големина М оди кај Тоше . Тој најверојатно ќе дојди со Marso . И то :helou:
Океј, нека ваљда ќе ми каже тој, така да не е проблем :)
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Мота е во составот!?!? Нели беше суспендиран ?


 
С

Спенсер

Гостин
тргам и јас... зелени (војничка шара) 3/4 ке носам... ова ради идентификација:vozbud:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Боби[Мкд];3569287 напиша:
100 души...:zver:

Стај некоја слика да видиме каде тоа навијате 100 души со дресој. :pos:

Не ги лажи луѓево Васица.
Ако ти си имаш комплекси и ги броиш луѓето што навиваат за Баерн на прсти, тоа е твој проблем и те молам реши го пред да влегуваш во нашиов фан клуб.
Спортски поздрав!
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Собиранка ќе има и во Крива Паланка. Досега се пријавени 11 Интераши. Финалето ќе се гледа во Етно Гостилница “Воденица 3“, каде од 23.00 ќе има тамбурашки оркестар + труби. Делот што недостасува е во 22.45 Занети да го крене пехарот!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom