Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Апсолутно никој фан на Челзи не заслужува ремет и се извинувам на сите нивни фанови али тебе те чекав и дочекав. Јадеше ептен го*на за Интер на почетокот, епа официјално и Челзи и Милан се поебани од Интер, така да нека ти стои.

Леј кој филинг, можда беше геј момент ама со Тони имавме страшна победничка прегратка :pos:
Najdi mi komentar!!!!!!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Туку дај да ги закачиме сите слики овде или кај нас на форум,,,за да знаат кој се интерашиве на форумов :) (се зезам)
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Браво за матрикс , негова изјава !!!!

Asked if he had texted Mario Balotelli after the 1-0 win at Stamford Bridge, Materazzi replied: "It's him who should send a message, to thank us for qualifying for the Champions League quarter-finals. He should be honoured to be in this group, and if he's not then the door is always open because the president has never stopped anyone from leaving. He should be a fan of this team first of all, out of respect for those who love him, most of all the president, who treats him like a son. And I also treat him like a brother. This is the group. If he wants to be part of it he's welcome because he's a very strong player and he can always be decisive."
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Najdi mi komentar!!!!!!
Само една работа ме интересира, дали си ти она фанче на Челзи што ми го испоти на МСН во Декември и кој ми рече, цитирам '' Немој да се криеш кога Челзи ке го елиминира Интер, кај можат они со нив ... '' ... :tv: Чисто информативно ме интересира дал си бил ти, или некој трет дека на блок ми отиде па сеа зажалив малце. :)

Него



Туку дај да ги закачиме сите слики овде или кај нас на форум,,,за да знаат кој се интерашиве на форумов :) (се зезам)
На форум кај нас, не тука.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
:pos2::pos2:

Колку сум се смеел на ова еј....

Што имаш во ранецот Тони ???
-Калаш...

:pos2::pos2::pos2:
Па и ти ептен незгодни прашања поставуваш :pos:

Najdi mi komentar!!!!!!
Ее да, сеа неам друга работа, твои коментари ќе барам :tv: Те имам редено со црвенки, затоа паметам...

п.с. Добра идеа на Ико меанџијата... :pos:
 
В

Вори

Гостин
Најди ја разликата?

:pos2:

И ја па сум запнал,разлики да барам.
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Честито дечки, супер игра, а и тактика пред се. Ги паднавте на колена сините и им покажавте дека неможе се со борење да се победува :wink:. Ај сеа во 1/4 финале очекувам повторување на ланското 1/8 финале, а нормално и истиот резултат, ха.. :vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
РОБЕРТ! :pos:

Роби беше најбоље меанџи во цел трговски :pos:
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.580
Поени од реакции
2.564
Браво за матрикс , негова изјава !!!!

Asked if he had texted Mario Balotelli after the 1-0 win at Stamford Bridge, Materazzi replied: "It's him who should send a message, to thank us for qualifying for the Champions League quarter-finals. He should be honoured to be in this group, and if he's not then the door is always open because the president has never stopped anyone from leaving. He should be a fan of this team first of all, out of respect for those who love him, most of all the president, who treats him like a son. And I also treat him like a brother. This is the group. If he wants to be part of it he's welcome because he's a very strong player and he can always be decisive."
Ме претрка :) Ме трогна муабетов жими се :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.765
Само една работа ме интересира, дали си ти она фанче на Челзи што ми го испоти на МСН во Декември и кој ми рече, цитирам '' Немој да се криеш кога Челзи ке го елиминира Интер, кај можат они со нив ... '' ... :tv: Чисто информативно ме интересира дал си бил ти, или некој трет дека на блок ми отиде па сеа зажалив малце. :)

Него




На форум кај нас, не тука.
Дај бе најдете ја сликата од Карло блед како крпа, како прв братучед на грофот Дракула, како живи мртовац :pos:

Прајслес е сликата, 1000 зборови кажува :pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.661
Поени од реакции
6.004
3,000 Итаљанци беа на С.Б. и ги натпеаа 40,000 Англичани:toe:,иначе посебен момент на натпреварот ми беше Мота кога им покажа јазик позади голот на Челзи:pos2:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
:pos2::pos2:

Колку сум се смеел на ова еј....

Што имаш во ранецот Тони ???
-Калаш...

:pos2::pos2::pos2:
A екипана на Поп Петревски (водителон на вести на Канал 5) позади нас што беа? :pos:

Какви петарди...

Цитирам:

Искача Пандев - “Стај го Пандев бе Јонуз“!

Во irish pub ечи “Tutti pazzi per Materazzi“, шампиониве позади нас “Тути фаци пер Матераци“.

“Стах го Ацо Стојков“

Motta misses next match, легендиве “Yes“ :)
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Навивачите на Интер само тие се слушаа навиваа цел натпревар.
Инаку слушајте што му вели Матрикс на Балотели``Или се прилагоди со групата или си оди``вели ако навива за оваа група супер ако не вратите се отворени нашиот прецедател на никој не му ги затворил вратите``
Marco Materazzi: «Balotelli? È lui che ci deve ringraziare per averlo portato ai quarti - ha detto il difensore a Sky -. Nessuno, come pensa lui a volte, gli vuole male: questo è il gruppo Inter, un gruppo forte, se lui tifa per questo gruppo bene, altrimenti la porta è sempre aperta per tutti. Il presidente non ha mai chiuso la porta a chi voleva andarsene».
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Абе јас не сум сабајле, ама не ми се одеше сам накај дома, а со Тони ак-47 е најбезбедно. Ако планирате, ќе се договориме деновиве да излеземе на кафе, уште еднаш да прославиме :)
Па ќе ти џитнев јас, ти се срамиш да кажеш. :wink:

Ако има интерес, нема проблем. Ако не, здравје наредна во 1/4 финале. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom