The Vampire Diaries

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
книга Vs филм

Поздрав до фановите* на русокосата Елена :D (мал приказ како би изгледала акутелнава)



*Др. Кулен :D бонус
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Сигурно дека се навикнав, ама каква што е природно, ми е поубава. Да беше од почеток плава со плави очи, сигурно сега таква ќе ми беше поубава. Во секој случај многу добра типка.:)
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Не бе приjатели . Она е жолта татарка со коси очи . :pos2:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Не би ме чудело, ако не се сомневав дека има македонско потекло
Нина Добрева има македонско потекло колко и ја келтско . :pos2: Аjде поздрав.
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Nina Constantinova Dobreva
January 9, 1989 (age 21)
Sofia, Bulgaria

:O Секогаш кога и го читам презимето планирам да потражам и конечно :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Дечки ме мрзи да барам наназад да не сте пишале ама се знае ли кога ќе почнува вторава сезона??? Незнам каде беше прочитав нешто дека ќе почнувала во Јануари 2011:nesvest:Кој ќе чека до тогаш бе:(
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Дечки ме мрзи да барам наназад да не сте пишале ама се знае ли кога ќе почнува вторава сезона??? Незнам каде беше прочитав нешто дека ќе почнувала во Јануари 2011:nesvest:Кој ќе чека до тогаш бе:(
Втората сезона ќе почне да се емитува во Септември :) И ќе има најмалку 21 епизода :)
 
I

Intex

Гостин
Поздрав до фановите* на русокосата Елена :D (мал приказ како би изгледала акутелнава)



*Др. Кулен :D бонус
Ја сакам! :D

Ај да ми средите да дојде во Македонија; штом можат Шехерезада да ја носат, можат и моја Нина. :P :P
 
I

Intex

Гостин
^ Сите се карате, и јас ќе си ја земам. :pos::pos:

Ај сменете муабетот. Кога почнува втора сезона? Има трејлери нешто? Кон шо ќе ја тераат сезонава?
 
Н

'Никола'

Гостин
Кога почнува втора сезона? Има трејлери нешто? Кон шо ќе ја тераат сезонава?
Втора сезона, Септември, некаде средината мислам беше. Трејлери не ми се верува, рано е. А не сакам да знам што ќе се случува, what u don't know, it can't hurt u..:)
Поинтересно е без предзнаења да навлеземе во авантурите од втората сезона.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Втора сезона, Септември, некаде средината мислам беше. Трејлери не ми се верува, рано е. А не сакам да знам што ќе се случува, what u don't know, it can't hurt u..:)
Поинтересно е без предзнаења да навлеземе во авантурите од втората сезона.
Туф па дали е поинтересно. Од првата сезона не изгледав ниеден трејлер. Многу поинтересно ми е кога ја гледам епизодата и појма неам за ниедна сцена од неа:)
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
^ Сите се карате, и јас ќе си ја земам. :pos::pos:

Ај сменете муабетот. Кога почнува втора сезона? Има трејлери нешто? Кон шо ќе ја тераат сезонава?
Штотуку објавени информации :) On Thursday, September 9, the network’s #1 show, THE VAMPIRE DIARIES (8:00-9:00 p.m. ET) returns for a second season. :je::je::je::je::je::je:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom