The Vampire Diaries

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
WoW .. Каков завршеток имаше првата сезона...
Знаев дека Катрин ке се врати но јбг си отиде Ана мојот омилен лик..Тајлер е врколак иако сеуште не е свесен за тоа..
Втората сезона ке биде уште појака од првата но ке чекаме дури Септември...А е мнооогу далеку...
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.627
Според коментариве гледам убаа серија е, а? Се мислам дали да почнам да ја гледам или да ја оставам за подобри времиња? Сега сум на 24, а и Babylon 5 ќе ја мавнам летово.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Според коментариве гледам убаа серија е, а? Се мислам дали да почнам да ја гледам или да ја оставам за подобри времиња? Сега сум на 24, а и Babylon 5 ќе ја мавнам летово.
Веруј вреди. И јас се мислев дали да ја гледам, они тогаш беа стасани до кај 11та или 12 та епзиода:) Серијава е повеќе од моќна:) Плус 22 епизоди се гледаат за 3-4 дена ако си без обврски:):)
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Според коментариве гледам убаа серија е, а? Се мислам дали да почнам да ја гледам или да ја оставам за подобри времиња? Сега сум на 24, а и Babylon 5 ќе ја мавнам летово.
гледај ја нема да зажалиш верувај ми :smir:
 
Н

'Никола'

Гостин
гледај ја нема да зажалиш верувај ми :smir:
Стварно да и веруваш, и мене да ми веруваш, после 4 до 5 изгледани епизоди ќе станиш зависник. Оваа серија бетер од дрога делува.:)
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.627
Стварно да и веруваш, и мене да ми веруваш, после 4 до 5 изгледани епизоди ќе станиш зависник. Оваа серија бетер од дрога делува.:)
Знам имав такви искуства со Prison Break и The Big Bang Theory :vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Знам имав такви искуства со Prison Break и The Big Bang Theory :vozbud:
Мене серијава ми стана како Призн брејк. Се заразив со неа исто како шо бев заразен со Призн брејк.

Инаку сега планирам да ја изгледам доново цела сезона и убаво на раат да сфатам тоа шо сум испуштил, иако не верувам дека има такви работи:)
 
Н

'Никола'

Гостин
Мене серијава ми стана како Призн брејк. Се заразив со неа исто како шо бев заразен со Призн брејк.

Инаку сега планирам да ја изгледам доново цела сезона и убаво на раат да сфатам тоа шо сум испуштил, иако не верувам дека има такви работи:)
И официјално, еве трипати ја изгледав прва сезона.:)
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
И официјално, еве трипати ја изгледав прва сезона.:)
хехе :aplauz: ја од вечер почнувам од почеток, онака лежерно да си ги гледам и ќе гледам да обратам пажња на деталите....

--- надополнето ---

Стварно да и веруваш, и мене да ми веруваш, после 4 до 5 изгледани епизоди ќе станиш зависник. Оваа серија бетер од дрога делува.:)
се согласувам целосно :pipi:
 
Н

'Никола'

Гостин
За лајк е работава нели:)

--- надополнето ---

Која серија била најгледана:)
Јас одамна кажав дека ќе стани најгледана. Уште кога го направија тој прекинот после 10та епизода, толку им се крена гледаноста низ светов, што стварно ме импресионира. Неколку странски форуми следев, лудило беа разговорите тогаш. А за сега па, да не правиме муабет, 10 дупло е зголемена. Абе квалитетот си излегува на виделина.:)
 
B

Blacks

Гостин
Aj fak of не читам веќе теми во филм и тв ќе ги гледам само насловите ... САМО СПОЈЛЕРИ кој К****
 
Н

'Никола'

Гостин
Aj fak of не читам веќе теми во филм и тв ќе ги гледам само насловите ... САМО СПОЈЛЕРИ кој К****
Затоа се покријани со тоа црното, не знам што те чуди.:toe: Тоа всушност се и правилата на овој подфорум, прочитај ќе видиш.:smir:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
THE VAMPIRE DIARIES: Next season, the appearance of the villainous Katherine in Mystic Falls throws a wrench into the love triangle between Stefan, Elena and Damon, and the other residents of Mystic Falls must choose sides as they fall victim to a new breed of danger. New and unexpected friendships will be forged, allies will become enemies, and hearts will be broken. Stefan and Damon will be forced to face a villain more evil and diabolical than they ever believed possible. And they’ll take their shirts off. Frequently.

интересно:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Н

'Никола'

Гостин
Еј дечки, еве на официјалната налетав на сите песни што беа употребени досега во епизодите. Фино лепо си ја одбираш епизодата и ти ја дава листата на песни во неа.:)

http://www.cwtv.com/thecw/the-vampire-diaries-music
 

Kajgana Shop

На врв Bottom