Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Малце помош луѓе. Значи во спотов на песнава има копиљаци во летен камп се собрани. И во некоја куќа се и еден НРД треба да се залапа со типка, се лапаат и така малце гадни се и сите им се смеат. Толку знам од песнава. Иначе рок песница. Кој ќе ми помогне?
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.508
Поени од реакции
4.277
Песната вака некако иде...don't let it go, don't run away alone(така некако рефренот)...женски вокал, техно. Побарав на гугл и на јутјуб, но изгледа песната има посебно име...
anyone please?

--- надополнето ---

I'm so lost without you... толку знам :) помош?

Оваа ли е?
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Малце помош луѓе. Значи во спотов на песнава има копиљаци во летен камп се собрани. И во некоја куќа се и еден НРД треба да се залапа со типка, се лапаат и така малце гадни се и сите им се смеат. Толку знам од песнава. Иначе рок песница. Кој ќе ми помогне?
Само на оваа ми текна, има летен камп, има копиљаци, има нрд и типка кај што се лапаат...:smir:

 
Член од
30 април 2010
Мислења
147
Поени од реакции
26
Здраво.
Дали некој знае како се вика песната што ја пуштаат во новата реклама на T-Mobile и T-Home за ТвојотКлуб ? :nesum:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Здраво.
Дали некој знае како се вика песната што ја пуштаат во новата реклама на T-Mobile и T-Home за ТвојотКлуб ? :nesum:
Песната има победено на Макфест, машко ја пее, чоекот веќе го нема на сценава.


Еве ти ја најдов. :)

 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
Зима е ладно е надвор минус 20 ајде море гушниме ајде стоплиме ама цела ??? ? ? ? ? ?
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Новата трака на Таламаска, слушам топ била? :)
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
Да не знае некој како се вика песната од рекламата што е за фиат линеа мислам
It's wonderful bellissimo итн итн.
Прашав на Yahoo answers, и сите одговараат со Paolo Conte-via con me, само што не се спомнува bellissimo...да не е преработка на песнава?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom