Супер коли низ Македонија

Член од
21 април 2009
Мислења
139
Поени од реакции
16
abe zasto nisto ne e nevozmozno ako ima nekoj pari moze da si kupi ako e koncept a deka go vidov siguren sum bese parkirano kaj koljo u madzari pred 3-4godini

--- надополнето ---

mislam imase belgradski tablici ne sum siguren i toa me buni ako e koncept kako bi go registriral

--- надополнето ---



ima dve vakvi vo sk crveno i edno crno ludnica se
Мислам дека има и едно темно сиво на СК таблици
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
893
Има :) Неколку пати имам налетано на сивиот Evo и секогаш батето го гази машки :)
 
L

Lu

Гостин
Пред 20 минути пред центар, поточно кај „Дом на пратеници“ повторно видов Ауди А7 но овојпат аудито беше црно (а претходното што го видов беше бело).
Прекрасна беше црната А7 и регистрацијата беше SK-749-UV

Ние Лансерот го купивме пред 3 месеци и нашата регистрацијата ни е UU , па според тоа што регистрациите продолжуваат со UV тоа значи дека човеков скоро ја купил А7.

 
Член од
14 јуни 2008
Мислења
1.369
Поени од реакции
1.075
Пред 20 минути пред центар, поточно кај „Дом на пратеници“ повторно видов Ауди А7 но овојпат аудито беше црно (а претходното што го видов беше бело).
Прекрасна беше црната А7 и регистрацијата беше SK-749-UV

Ние Лансерот го купивме пред 3 месеци и нашата регистрацијата ни е UU , па според тоа што регистрациите продолжуваат со UV тоа значи дека човеков скоро ја купил А7.
Фала, многу корисни информации
:vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

M1K1 007

не у еу
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.796
Поени од реакции
571
Lu

па ти имаш лансер????? :nesvest:

значи сепак го купи :) (сега дури дознав) оти читав пред неколку месеци во една тема и ја запоставив .....

со здравје да си го возиш



а кога сме кај Ауди...

во неделата на канал 5 ја гледав првпат после неколку години емисијата Автомагазин со Мишко балонот :icon_lol:

и тестираше А7 (вози Мишко)

каква кола :drk:


Мишко ме изнасмеа на крајот од тестот оти не можеше да излези од колата :pos:

ај да беше некое количе ајго и слично ама ова беше автобус бе брат.....


па после таа лепотицата Елена ко ја возеше А7 - та ќе свршев в гаќи (само не знам дали поради неа или А7-ката)

:icon_lol:


п.с добар термин на канал 5 а не да ми даваат во недела сабајле

имаме добри емисии со коли а и добри т.е лични водителки (на Алфа,А1 и Канал 5) јас само на А1 ги гледам редовно оти на другите ТВ никако да ги начекам





--- надополнето ---

и за ХИ-ФИ-то мислам Мишко дека кажа оти се плаќало 15 000 евра (колку еден Лансер) :pos2:

Bang & Olufsen со 17 звучници :drk:
 
L

Lu

Гостин
Lu

па ти имаш лансер????? :nesvest:

значи сепак го купи :) (сега дури дознав) оти читав пред неколку месеци во една тема и ја запоставив .....

со здравје да си го возиш


Да, за Лансер се одлучивме и сме презадоволни од изборот.
Фала :smir:, исто и на тебе ти посакувам да си го купиш автомобилот кој што ти лежи на срце :smir:
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Колите си се супер како машини на изглед и се, но ми останува впечатокот дека во нашава напатена земја додека некои луѓе живеат хранејќи се од контејнери, избраното малцинство живее како шеиците што живеат. Во оваа ситуација сериозно нешто не е во ред чисто само мое мислење.
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Lu, за твоја информација, низ градот веќе се возат и VA, VB таблици.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom