Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 август 2009
Мислења
9.542
Поени од реакции
5.772
Така е...не велам не...само почекај како што е во распоредот, ако видиш подобро од кога е дојден тогаш, тој немаше ни еден настап за тимот, во оваа сезона !

Затоа, take it easy boy!

Ова е еден вид увертира за наредната сезона, и пред се за некои другари од тука, кои саака да ја прочитаат !

Going to sleep !:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Така е...не велам не...само почекај како што е во распоредот, ако видиш подобро од кога е дојден тогаш, тој немаше ни еден настап за тимот, во оваа сезона !

Затоа, take it easy boy!

Ова е еден вид увертира за наредната сезона, и пред се за некои другари од тука, кои саака да ја прочитаат !

Going to sleep !:pos2::pos2::pos2::pos2:
Добро, ајде... чекаме ондак сезона по сезона да ни пролистуеш овдека и баш да вииме шо ќе кажи тефтеро твој.

Фала што ме потсети, одам да спијам. Папа
 

gooner

дежурен топџија
Член од
10 јуни 2008
Мислења
169
Поени од реакции
6
Ти како голем фан на Сендерос треба да знаеш дека тој во оваа сезона, немаше настап! Ако знаеш !

Ова не е за тебе, туку за некои други ! Не бери гајле !
хахах Зоки ти ја скрши кичмата брат

Браво Македонец за постот...напиши ги и дригите статистики...за среќа Зоки неможе да ти удри бан на форумов :P шала:helou::vozbud::nesum:

Зоки изгледа не си единствен :pos2:

Кај отидоа ваквите мајстории на РвП стварно не ми е јасно?
Кога ќе ми текне на последниот гол против Чарлтон кои спомени буди.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Сеуште ги има овие мајсторие ѕвер е Рвп но повредите го направиа своето но сепак сето ова од него ќе се врате и повеќе од ова :smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
хахах Зоки ти ја скрши кичмата брат


Зоки изгледа не си единствен :pos2:

Кај отидоа ваквите мајстории на РвП стварно не ми е јасно?
Кога ќе ми текне на последниот гол против Чарлтон кои спомени буди.
Богами ми ја скрши, затоа сеа неможам да идам и да легнам.

Му реков од кога е во Арсенал, па сеа дали до минатата или до оваа што знам, ипак играше у Карлинг купот една утакмица со Вулверхептон, па што знаеш... може и таму ќе му најде некоја грешка. Нема заебанции, овој све има у тефтеро... сеа ко ќе го отвори има страои да биде.

Не сум го запалил уште јас, наскоро ќе бидне... сликата на Фејсбук ја најдов по нетов.

Епа тоа е, глупи беа тогаш, сега им дојде памет и неможе вака да ги шева. :pos2:
 

gooner

дежурен топџија
Член од
10 јуни 2008
Мислења
169
Поени од реакции
6
Па ти да не ќе имаш и дај почитувај туѓи мислења (постови), мислу ако сакаш =]
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
zal mi e,ama i samite si znaete deka fabregas ke si se vrate vo barsa i toa se posigurno e deka ke bide letovo so ide.a ako ne voa leto posle dve godini sigurno
знаеме .. и нека му се со среќа во барса ( вчера или некни потпиша .. да и кој број на дресот ќе ности и колкава му е платата да не си запознаен )

не е проблем да си замине - па и да оде добар пат - насри , А.А , рамзи , вилшаер ... фран мерида / фран оде во пакет со цесц .. или накнадно и со него .. ? посебно какао со цесц вака бесшумно што ни го зеде и со него ќе биде или им се допаѓа тандемот цесц - РвП па во пакет ??

одговори сега не не држи во неизвеснот па не би било фер спрема нас да чекам до лето и стресови да си правеме ( ти се молам )

браво за Македонец-7 одлична анализа - навистина браво

зоче ајде одмори малце - плс ... остај го човеков ќе дојде и до анализа на играчи па тука ќе биде и твојата шанса ..


форза Арсенал
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Па ти да не ќе имаш и дај почитувај туѓи мислења (постови), мислу ако сакаш =]
знаеме .. и нека му се со среќа во барса ( вчера или некни потпиша .. да и кој број на дресот ќе ности и колкава му е платата да не си запознаен )

не е проблем да си замине - па и да оде добар пат - насри , А.А , рамзи , вилшаер ... фран мерида / фран оде во пакет со цесц .. или накнадно и со него .. ? посебно какао со цесц вака бесшумно што ни го зеде и со него ќе биде или им се допаѓа тандемот цесц - РвП па во пакет ??

одговори сега не не држи во неизвеснот па не би било фер спрема нас да чекам до лето и стресови да си правеме ( ти се молам )

браво за Македонец-7 одлична анализа - навистина браво

зоче ајде одмори малце - плс ... остај го човеков ќе дојде и до анализа на играчи па тука ќе биде и твојата шанса ..


форза Арсенал
Одмарам, уживам, баш денес не работен ден. ;)

Sokol: Dodeka e vo Arsenal ima izigrano, od 2003 do pred da zamine vo Milan, 64
na koi postigna 4 gola..
(19:52) Sokol: Momentalno ne mi e tuka statistikata, za tie sezoni, bidejki mi padna windows-ot na Laptopot...
(19:52) Sokol: Koga ke se napravi, ke ti kazam,,,tocno za kolku golovi bil vinoven...
direktno..
znaci...
(19:54) Sokol: taa statiskika iako ti zvuci smeshno ke ti ja dadam, na adobe.. licno od mene vodena
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
:pipi: Колку само емоции ми пробуди овој мини филм ... Одлично направено и ... Хајбери... ах... у моментов сум Speachless
Можеби ни фали онаа атмосфера од Хајбери но како и да е ... ќе докаже овој тим на Арсенал дека на Емирати ќе бидат донесени многу и тоа многу повеќе титули :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom