Xbox360 гејмери

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
@Woofer NHL11 добра е ? и ако можи линк за даунлоад по ПП :smir:
Одлична е, има нови контроли со нов начин на шутирање што многу ја подобрува играта ;)

Ej знам дека има начин за тоа , иди на Арена најди ја таа што сакаш да ја бапнеш у ХДД и имаш таму туторијал и кје прочиташ што треба прво да направиш за да ти успее.
Ахам, значи може. ОК фала! :)

 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
@Woofer NHL11 добра е ? и ако можи линк за даунлоад по ПП :smir:
Супер е хокејот во последно време повеќе од фифа го играм, лесен е за учење не е многу комплициран, има супер графика и играчите буквално се кршат меѓу себе со bodycheck :) Топ е за со друштво извади го само мораш тренинг прво да го поднаучиш...
 
Член од
27 април 2006
Мислења
108
Поени од реакции
2
Флешот ми е стар 9 месеци, сакам да го мењам.Прашањето ми е, дали има некој искуство со дечкото у буњаковец за оваа работа?
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Само што ја свртев Red Dead Redemption, ја баталив ненамерно едно време. Добра дефинитивно, едно време ми стана досадна но сепак тоа кратко траеше. Едино што не ми се свиѓаше е терањето крави, најлошо нешто, умирав додека го правев тоа :)) А и жал ми е за типот што умре :) Него има играно некој тоа продолжението Undead Nightmare? Добро ли е?

И ја има некој играно Two Worlds 2? Зашто е побогу толку лоша графиката? Добар ли е гејмплејот бар?
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Two Worlds 2 има слаб рејтинг на IGN а и не ми изглеа добра, пробај со Dragon Age: Origins, на PC е закон и има над 90 саати гејмплеј, графиката е супер, гејмплеј и приказна исто така, се на се топ игра
BTW Red Dead Redemption ми здосади после 3-4 саати, има ептен тапа мисии, да бркаш животни и други срања... Знам дека е интересна понатаму али не сум седнал да ја играм долго време...
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Значи е epic fail?
Nope, не можеш да збориш без да ја пробаш а тие 90 саати се со сите DLC кои се излезени за играта, не се quest-овите безвезни па да се вртиш у круг и да правиш едно исто...
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Nope, не можеш да збориш без да ја пробаш а тие 90 саати се со сите DLC кои се излезени за играта, не се quest-овите безвезни па да се вртиш у круг и да правиш едно исто...
Не зборувам без да пробам, прашувам. Како и да е, 90 саати си ДЛЦ или без е epic fail за мене. Абе јас мултиплеер игрине одвај до 50 и кусур саати вкупно играње ги дотуркав.
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Two Worlds 2 има слаб рејтинг на IGN а и не ми изглеа добра, пробај со Dragon Age: Origins, на PC е закон и има над 90 саати гејмплеј, графиката е супер, гејмплеј и приказна исто така, се на се топ игра
BTW Red Dead Redemption ми здосади после 3-4 саати, има ептен тапа мисии, да бркаш животни и други срања... Знам дека е интересна понатаму али не сум седнал да ја играм долго време...
А бе не играм на РС :)) А RDR е многу јака, кога ќе отидеш у мексико има многу јаки мисии, дигаат револуција, превземање на градови и сл. многу борби, кољење, возови, топови... лудница :)

--- надополнето ---

BTW Кој игра аркадни игри или игри ко Crash и сл. нека ја проба TMNT или по наше Ниџа Желки :) Многу е јака, мислам онака тиња графика и гејмлеј ништо посебно, али заразна у ПМ :)
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Dragon Age ја има и за xbox, затоа и ти ја спомнав
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.127
Поени од реакции
8.198
Флешот ми е стар 9 месеци, сакам да го мењам.Прашањето ми е, дали има некој искуство со дечкото у буњаковец за оваа работа?
колку пари бара да стави понов Флеш? , пробав да го флешнам пошто имам самсунг ром, ама одпосле видов дека треба Виа чипсет..
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Во Буњаковец бара 600 или Драган бара 600? Зошто во Буњаковец ми кажаа 900 за поново флешување.
Kaj IDC e 600...

Кај овие не знам, им се јавувам за Xbox Wireless Gaming Set, она за поврзување гејмпади со PC, појма не ни имаа што е тоа :))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom