Лига на Шампиони 2009-2010

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Не заборавај, Милан има 7:pehar:
Каква веза имаат 7-те титули на Милан со натпреварот со Реал ... не се во некоја форма Милан па толку многу оптимизам да се дига :)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Мислам дека Милан ќе дадат максимум од себе доколко стварно го почитуваат Леонардо.
 
Член од
15 август 2009
Мислења
70
Поени од реакции
1
Мислам дека Милан ќе дадат максимум од себе доколко стварно го почитуваат Леонардо.

И ја мислам така ХАХХАХХАХХ

море иди бегај... шо фудбалерите ќе играат само од респект кон тренерот .. не и за себе нели ...
алоооо
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Секако дека ќе дадат се од себе одат на победа

FORZA MILAN!
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
И ја мислам така ХАХХАХХАХХ

море иди бегај... шо фудбалерите ќе играат само од респект кон тренерот .. не и за себе нели ...
алоооо
Големо извинување експерту јас само го кажав своето мислење:smir:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ако вечерва се разиграат Инзаги и Роналдињо е тогаш ќе иде опасно за Реал, а ако не очекувам 1-1 или 1-0 минимално победа за Реал.
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
мислам дека победата нас Рома е доволен мотив достојно да му се спротистават на Реал вечерва... Рома на двапати ги посрамоти Реал во 07/08, сигурно ќе можат и Росонерите да го сторат тоа.Ќе кажете дека од тогаш до сега се сменети многу работи, точно е тоа но сепак ова е ЛШ и апсолутно ништо не важи во ова натпреварување(потврда од вчерашните шок резултати), се паѓа у вода... секакви анализи,статистики,историја... никој во овој момент неможе да го погоди точниот исход, тоа е предуслов за да гледаме врвно светско дерби како што им доликува тоа на двата тима со највеќе освоени шампионати токму во ЛШ!

нека победи подобриот - - - let the games begin !:vozbud:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Фаворитите засега според планот, да видиме што ќе се случува од 20.45 :vozbud:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Која среќа се овие манчестер еј,пу да ти се мочам у клубот...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Која среќа се овие манчестер еј,пу да ти се мочам у клубот...
Фудбал се игра додека не свирне судијата. не прави и ти како татко му на еден другар. Тој да бил во УЕФА, Манчестер Ј. ќе го оставал да игра само до 80 минута зошто после то многу голови давал:pos2:

п.с. и да не мислиш дека 96 минута дадоа гол, 86 минута беше. купи си диоптрија од Бит Пазар!
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Фудбал се игра додека не свирне судијата. не прави и ти како татко му на еден другар. Тој да бил во УЕФА, Манчестер Ј. ќе го оставал да игра само до 80 минута зошто после то многу голови давал:pos2:

п.с. и да не мислиш дека 96 минута дадоа гол, 86 минута беше. купи си диоптрија од Бит Пазар!
Ќе си пишиме во недела после мечот на енфилд...За џабе потрошив време пред тв за оние дрвана од фудбалери...
 
M

Mario Gómez

Гостин
Фудбал се игра додека не свирне судијата. не прави и ти како татко му на еден другар. Тој да бил во УЕФА, Манчестер Ј. ќе го оставал да игра само до 80 минута зошто после то многу голови давал:pos2:

п.с. и да не мислиш дека 96 минута дадоа гол, 86 минута беше. купи си диоптрија од Бит Пазар!
Ja да сум во УЕФА, не до 80`, нема воопшто да му дам да игра фудбал:pos:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ќе си пишиме во недела после мечот на енфилд
Нема проблем, само јас не се гибам, ти почнуваш!!!!!!!

Ja да сум во УЕФА, не до 80`, нема воопшто да му дам да игра фудбал:pos:
Фер од твоја страна, ах таа 99 година што направи:smir:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
ништо од оптимизмот.... Дида ни Д нема од тоа шо беше пред 5-6 год.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom