Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ако дојде Карлос, левата страна ке ни биде топ:)
Карлос - Роналдо
Карлос - Кака
Кога ќе ми текне што правеа Карлос-Робињо по лево...:pipi: Ама тоа беа времиња, не сум го гледал сега Карлос и незнам како игра (едно е сигурно, неможе да биде тоа што беше:))
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Кога ќе ми текне што правеа Карлос-Робињо по лево...:pipi: Ама тоа беа времиња, не сум го гледал сега Карлос и незнам како игра (едно е сигурно, неможе да биде тоа што беше:))
Карлос-Робињо не толку, ама Карлос-Зидан......какви пробиви по левата страна, мераци:)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Абе све топ али да не се залажуваме, не е исто на времето и сега. Не е Милан ова...
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Да го вратиме Мијатович најистурен со Бензема... Да не ти кажувам :):):) Ја од време на време го пратев Карлос играше но не е тоа тоа, треба да се земе во предвид дека ваму имаше со кого да игра. Но останува да видиме што ке се деси.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.493
Поени од реакции
29.923
Убаво би било Карлос да се врати во Реал, така Марсело и Дренте ќе има од кој да учат.:vozbud:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Се уште не се знае за Карлос,ќе одел во Мадрид само да го сменел авионот...
А би бил добра замена за Пепе...Би сакал да се врати!!!!!!!!!!!!!
:realmadrid: :realmadrid: :realmadrid: :realmadrid: :realmadrid: :realmadrid: :realmadrid: :realmadrid:

ајде бе не заебавај карлос нели потпиша за Коринтијанс?
Се уште немал потпишано...
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Добро е да дојде да учат малце од него,ама тој да игра у прв состав нема шанси.Сигурно дека има изгубено и кондиција и техника.Добро е што имаме серија лесни натпревари па ќе можеме да калкулираме во одбраната да видеме дали ќе функционира добро па да знаеме во јануари што да правиме.:smir:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Што значи то Пута?? изгледа му караат нешто ама и тој му возврати.
Puta Madre мислам дека му пцуе мајка, а тоа на крај коа дава Реал гол вика Joder! Puta Madre треба да му дое како некоја пофалба, и на крајот пцуе али онака ништо лично:).
Ако грешам исправете ме....
 

TurboCharger

КарамбатА
Член од
17 јули 2009
Мислења
398
Поени од реакции
14
Puta Madre мислам дека му пцуе мајка, а тоа на крај коа дава Реал гол вика Joder! Puta Madre треба да му дое како некоја пофалба, и на крајот пцуе али онака ништо лично:).
Ако грешам исправете ме....

ijo de puta мислам дека е курвин син, joder по ѓаволите ќе да беше

п.с. баш ќе ми биде мило Карлос да дојде и ЛШ да освоиме, уствари ЛШ освојуваме и без он да дојде
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.530
Поени од реакции
14.226
Real Madrid target Ricardo Carvalho with Ruud van Nistelrooy offered shock Chelsea switch

Ако се сеќавате, Перез сакаше да го донесе Карваљо уште во 2004 година мислам. Иако нема да може да игра во Лига на шампиони, одлично засилување би ни бил. За неверување е цела оваа зделка, али знаејќи го Перез, се е можно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom