Каде може да најдам? (Општи прашања)

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Сакам да порачам знаме да ми направат во Унипрес или друга фирма :toe: прашањето ми е дали знае цени некој од прилика барем колку би ме фатило:smir: ќе ви кажам димензии што како да има напишано :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Сакам да порачам знаме да ми направат во Унипрес или друга фирма :toe: прашањето ми е дали знае цени некој од прилика барем колку би ме фатило:smir: ќе ви кажам димензии што како да има напишано :)
Во Унипрес малце поскапо ке те фати и треба да чекаш малце подолго време,кажи ми што димензии сакаш и што да пишува,ке прашам ке ти кажам,мада не би ти препорачал таму :)
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Знае некој дали освен у Теа Колорс на друго место има Tech Deck Мини скејтчиња и колку е цената?
Има во Автокоманда во играчницата до Аристократ, Disney мислам дека се вика. Тристотче треба да е.
 
С

Спенсер

Гостин
Костурски глави??? онака, да не се минијатурни, поголемки да се... вистински череп испаѓа од игра...:pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Да не знае некој каде изработуваат календари по нарачка. Онака ние да си го избереме дизајнот и сликите.
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
С

Спенсер

Гостин
Каде има ножеви,онакви-за фрлање??? у циркус што користат???:vozbud:
 
S

smart ass

Гостин
Каде има ножеви,онакви-за фрлање??? у циркус што користат???:vozbud:
А зошто вака...

Не бидува,а да отидеш во продавница за ловечко оружје каде има и гасни пиштоли ахах...таму има ножеви во прав смисол на Зборот-претпоставувам ќе ти се допаднат:smir:
 
С

Спенсер

Гостин
А зошто вака...

Не бидува,а да отидеш во продавница за ловечко оружје каде има и гасни пиштоли ахах...таму има ножеви во прав смисол на Зборот-претпоставувам ќе ти се допаднат:smir:
дап,точно... мислев да не знае некој од тука... ке појдам у Микеи,таму има такви работи...
 
S

smart ass

Гостин
Таму се Скапи...јас знам кај се евтини(дури и тродупло некои модели),а има избор ист како Micei international.
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
547
Поени од реакции
14
Дали некој знае во кое фото студио или слично може да се направи од слика сложувалка.
Идејава потекнува од ланската генерација што завршија кај мене во школо.Тие на нивната класна заедничката слика од цел клас и ја направија во вид на сложувалка... Мн е филмски таа потоа ја составувала и сеа е залепена и ставена во рамка на ѕид.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom