Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Има карти во Ресен за Македонија - Шпанија? :)
 

goodman_91

Бубалица
Член од
2 јануари 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
29
Каде може да купам 3Д наочари?

 

kusi

glory for man utd
Член од
12 мај 2008
Мислења
295
Поени од реакции
3
дали има некој вишок карти или ако уште се продаваат каде да најдам за македонија-шпанија нема нигдее:nerv::nerv:
 
Член од
21 март 2009
Мислења
166
Поени од реакции
2
neznam kade na drugo mesto da prasam za toa....snimav edno video na tel i preku blitot go prefrliv na kom go otvaram preku avs dvd player i sakam da prasam dali ima opcija rotate poso so glavata na dole se gleam :mad::toe::toe:
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
neznam kade na drugo mesto da prasam za toa....snimav edno video na tel i preku blitot go prefrliv na kom go otvaram preku avs dvd player i sakam da prasam dali ima opcija rotate poso so glavata na dole se gleam :mad::toe::toe:
да да .. ќе ти дадам програмче...но не знам дали ќе работи на аvs dvd player
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Каде да најдам карти за пријателскиов натпревар меѓе македонија шпанија...ај ако има некој да ми ја продаде...???? ај ќе ве молам многу ми се иде..
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
каде можам да најдам оригинален дрес од ливерпул од џерард
 
Член од
26 јули 2009
Мислења
42
Поени од реакции
3
Кај можам да најдам Бел Рум во Скопјево:)
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
каде можам да најдам оригинален дрес од ливерпул од џерард
Кај нас продаваат во фан шоповите ама не знам колку се навистина тие оригинали. Или на едно место ми викаат да да оригинал е 3000 денари. Е како е оригинал кога оригиналите се секаде над 70 евра a плус тука транспорт и царина има и ми го дава за 50 евра. Значи те прават глуп, а од Кина ги набавуваат.
Знам дека прашавме одамна за дрес Милан и ми рекоа ќе ни нарачат ако сакаме од Сан Сиро, ама македонска работа е тоа и јас не верувам. Може ќе купат од пазар и за 80 евра ќе ми го продадат.

Најдобро нарачај си преку интернет од фан шопот на ливерпул и барем ќе дадеш 80-100 евра ама ќе знаеш дека е оригинален.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Кај можам да најдам Бел Рум во Скопјево:)
Види на Партизанска,Библиотека се вика продавницата одма до кројач Ангелковски :helou:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.472
Поени од реакции
13.968
Кај може низ Скопјето да најдам некој евтин дрес од Реал Мадрид некаде до кај 500-600 денари ?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Кај може низ Скопјето да најдам некој евтин дрес од Реал Мадрид некаде до кај 500-600 денари ?
Ако бараш од Роналдо или Кака, кај немоеш да најдеш :) Најсигурно, побарај си во ГТЦ на први кат блиску до Спорт-М продавницата имаш за 600 денари а за 800 мислам има кај железничка,до Космофон зградата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom