Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
ајде се надеваме утре на свеж почеток на сезоната, победа и мин. 4 гола во мрежата на Бари со тоа Интер стварно ќе не усреќи...па да фрчи некое коктелче за фан сајтов
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.209
Само напред тука се најдобрите фанови на интер и секад да го бодриме нашиот тим и во добро и во лошо утре очекувам победа од 3-0 стрелци мислам дека ке бидат ето,милито, ке влезе балотели и он ке даде.Овие милан после 5 години се усрекија 24 часа нека се радуваат ке бидат први до утре коа интер ке тепа 3-0 и ке има боли гол разлика
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
Еј пер =) не приметив дека имаш аватар од Мурињо :pos2::pos2:

Иначе не мислев да те навредам :D

Онака рандом емоутчиња си плескам :)

Извини =) И мило ми е =)

Јбг мислев дека SYNter - Шинтер =)

едит: Еве и зеленко да закопаме секирите =)
Извинување прифатено , секира закопана , недоразбирања се случуваат , уживај :helou:
и од мене по едно за хепи ендов и што сте добри другарчиња
Ај сеа сите по едно и мене, оти ме напукавте уште одсабаље:pos2::pos2::pos2:(нејчум, се заебавам)
Иначе јас че му бувнам сеа 2 зелени на IoSonnoInterista, оти дефинитивно заслужува за страницава....
Братче, АЛАЛ ТИ ВЕРА, ПАЦА, ФИДАНКА И ВОСКРЕСИЈА, за странава:smir:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Да прашам само како стоите со традиција во први кола?
 
К

кременко

Гостин
Да прашам само како стоите со традиција во први кола?
традиција ако се гледа ништо нема да постигниме , заеби ти тоа, гледај кој е од другата страна , кој му е противник на интер, ако уопште те интересира тоа :wink:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Да прашам само како стоите со традиција во први кола?
по традиција првото коло ни е малер и нерешено завршува!
секоја година или ни исклучуваат играч без врска или имаме 2-3 стативи мавнато!
ама сепак годинава противникот е второлигаш а мурињо е во војна и со цела италија заради кавгата со липи а исто и со навивачите поради тоа што вчера ги покани да дојдат па после ги избрка!
затоа мислам дека ке сака 3-0 да заврши оваа утакмица ако не и повеќе за да им внесе страв во коски на милан(не дека го немаат)
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Му ја одзеле 10ката на Снајдер во Реал , дајна е на Лас и не е повикан за наредниот натпревар , има нешто :smir:

edit:

Гледајте на што дојдов , како гоал ги лаже лугево , изјавата од гоал : "Sniejder? I don't know and I don't care. I am just focussed about the game against Bari," he stated.

изјавата од интер.ит : On the possible arrival of Sneijder, Mourinho remarked: "I don't know, but if we don't have a half-striker we will have another suitable one who is Stankovic.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
6.209
Снајдер се глеа дека не сака во интер реал со сила ни го дава таков играч не ми треба кој нејке да дојде во клуб како интер. Денес ке славиме убедливо имаме добар тим со лусио ви тимот имаме цврста одбрана а во нападот со ето и милито ке им дадеме 3-4 гола
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Море , глејте да не изгубиме за да не носам аватар од БИЛАН цела недела :pos2::pos2:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Дечки, за вечер е средено, директен пренос на сајтот со Chat, по нашки Муабет :)

Значи нема повеќе дерење по форумов Гоооооооооооооооооооооллллл!!!!!, туку фино ќе си се дереме на сајтот. Очекувам добро друштво и кворум за зезање :)

И се разбира, победа!
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
Дечки, за вечер е средено, директен пренос на сајтот со Chat, по нашки Муабет :)

Значи нема повеќе дерење по форумов Гоооооооооооооооооооооллллл!!!!!, туку фино ќе си се дереме на сајтот. Очекувам добро друштво и кворум за зезање :)

И се разбира, победа!

jeeeeeeeee:eek:jea::eek:jea::eek:jea::eek:jea:

site da ve vidam na chatot:je:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Дечки, за вечер е средено, директен пренос на сајтот со Chat, по нашки Муабет :)

Значи нема повеќе дерење по форумов Гоооооооооооооооооооооллллл!!!!!, туку фино ќе си се дереме на сајтот. Очекувам добро друштво и кворум за зезање :)

И се разбира, победа!
Опа, некој станал од сабајле и се погрижил за тоа секој да има добар стрим и chat дружење. На IoSono сите му должиме по едно пиво, гипс има да го напраиме ... :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Опа, некој станал од сабајле и се погрижил за тоа секој да има добар стрим и chat дружење. На IoSono сите му должиме по едно пиво, гипс има да го напраиме ... :)
Таман на крај на сезонава вие со пивото и ИбраКадабра со пицата што веќе ја има изгубено на опклада (само уште не знае :pos2:)... И ќе биде весело.

Интер - Бари, официјална информација на нашиот официјален сајт :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom