Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Браво браво. Сепак нема да гледаме второлигашки фудбал :icon_lol:

Пато што се буниш ти бе, сакаш да ги гледаме овие слепциве како го јадат дома? :) Оди глеј таму Челзи ајде!
 
N

navivacka

Гостин
Како што кажа некој,се радував што МТВ нема да ги пренесува натпреварите од лш ама сега не се знае дали е за плачка или за смеење:uvo:аман бе со кој памет ке ги даваат тие натпревари?зарем некоја од тие понудените кои ке ги дават на тв се поинтересни од Јунајтед или Реал?ова дефинитивно на ништо не личи...ке треба да скапиме повторно на нет:tapp:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Пато за ПРЕТСЕДАТЕЛ.

Аууууу шо се буниш бе 300 пати поинтересна утакмица ќе биде Реал - марсеј од ноа пензионерине да ги гледам. Уште го жалам тој саат и пол шо си го потрошив додека ги гледав со Бари. Добра е средија малку од малку Канал 5 барем нема да се брукаат и да ги даваат Цирих:tapp:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.266
Како што кажа некој,се радував што МТВ нема да ги пренесува натпреварите од лш ама сега не се знае дали е за плачка или за смеење:uvo:аман бе со кој памет ке ги даваат тие натпревари?зарем некоја од тие понудените кои ке ги дават на тв се поинтересни од Јунајтед или Реал?ова дефинитивно на ништо не личи...ке треба да скапиме повторно на нет:tapp:
Ќе ги даваат Реал, не знам дали го прочита мојот пост на претходната страна.

ПАТО ЗА ПРЕЦЕДНИК ! :vozbud:

И нека ми каже каква врска има тоа што Баерн - Јувентус ќе ги давале на 5+ ? Како што може да забележам од другари од цела Македонија, секој што ја има Канал 5, ја има и 5+. ДУРИ и ми кажаа дека квалитетот на сликата на 5+ е подобар од оној на Канал5, исто и кај мене е така.
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Ќе ги даваат Реал, не знам дали го прочита мојот пост на претходната страна.

ПАТО ЗА ПРЕЦЕДНИК ! :vozbud:

И нека ми каже каква врска има тоа што Баерн - Јувентус ќе ги давале на 5+ ? Како што може да забележам од другари од цела Македонија, секој што ја има Канал 5, ја има и 5+. ДУРИ и ми кажаа дека квалитетот на сликата на 5+ е подобар од оној на Канал5, исто и кај мене е така.
како реал кога на странава на канал5 пишува дека Барса ќе ги даваат :smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
bb[noone];2961686 напиша:
како реал кога на странава на канал5 пишува дека Барса ќе ги даваат :smir:
Барса игра вечер,Реал игра утре...

И + на 2 канали даваат Канал 5 и на 5+ каналот..
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Дали ќе има пренос Рубин Казан - Интер од 18.30?
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Све да им ебам Баерн-Јувентус не им текнува да даваат не е добра утакмица а пак на Скај ке си гледам нека се носат у к.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.537
Поени од реакции
14.266
Све да им ебам Баерн-Јувентус не им текнува да даваат не е добра утакмица а пак на Скај ке си гледам нека се носат у к.
Ќе даваат на 5+, грешка им е тоа во програмата. :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom