Дали државата треба да изгради посебни установи, каде би се лекувале хомосекцуалците?

Jagger

м
Член од
24 ноември 2008
Мислења
322
Поени од реакции
5
Не треба да се мисли треба да се работи.Одма да се преземат мерки за искоренување.
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Вие што сакате да убивате педери сте болни.

Значи да поедноставам
- човек што се дупи со друг човек СОГЛАСНИ дека се дупат = добро
- човек што сака да убие друг човек ШТО САКА ДА ЖИВЕЕ = лошо


Јасни ви се човековите права или само се повикувате на нив кога “злиот Запад“ ви го негира “идентитетот“!?
 
Б

Бат Елохим

Гостин
може ако ништо друго за нив да има розеви (плави) картончиња :pos:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Еве како колегите навивачи во Белград ,одговорија на хомичите кои по 10000000 пат сакаат да ни кажат дека се педери !!

 
Член од
29 декември 2008
Мислења
1.505
Поени од реакции
43
Еве како колегите навивачи во Белград ,одговорија на хомичите кои по 10000000 пат сакаат да ни кажат дека се педери !!

Хулиган ја гледам темава која си ја поставил и се чудам зошто привлекла толку внимание.10 страници.И се конц.логори гета па и што знам што не.По ова досега напишаново испаѓа дека стварно се тие луѓе дискриминирани.Да не бидам погрешно сфатен ама ако се болни овие луѓе како ќе ми објасниш дека овие на клипов кои ги толчат до смрт се здрави?И дај остајте ги веќе ми се згади од педери и од тепачи.Не можат да се лечат бидеќи тие сметаат дека не се болни.Дека тоа нее болест.Во кој поразвиени и поцивилизирани земји има установи каде се лечат хомичи.Иначе и јас не ги оправдувам педерските паради каде се соблекуваат и парадираат.И мене не ми е јасно за какви права се борат.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Хулиган ја гледам темава која си ја поставил и се чудам зошто привлекла толку внимание.10 страници.И се конц.логори гета па и што знам што не.По ова досега напишаново испаѓа дека стварно се тие луѓе дискриминирани.Да не бидам погрешно сфатен ама ако се болни овие луѓе како ќе ми објасниш дека овие на клипов кои ги толчат до смрт се здрави?И дај остајте ги веќе ми се згади од педери и од тепачи.Не можат да се лечат бидеќи тие сметаат дека не се болни.Дека тоа нее болест.Во кој поразвиени и поцивилизирани земји има установи каде се лечат хомичи.Иначе и јас не ги оправдувам педерските паради каде се соблекуваат и парадираат.И мене не ми е јасно за какви права се борат.
Dobro mara bratu , ne se narviraj:smir:

И јас не ги оправдувам тепачиве верви ми !
Само презентирав како гејојве ги истретираа во белград!

А треба да дојш на темава кога ке се јават низата адвокати на педерите..кои бараат да сме им дозволеле све и сешто....

Иначе и јас велам кој ги е*ит и хомичи и све...нека нси ебат мајката..
Тука разговараме политичка тема, како државата да третира одредена група луѓе кои се болни , и кои ги застапуваат низа организациии финансирани од моќници ,кои преку нив перат пари !
Зборуваме дали на нив политичарите ќе се обидат да добијат политички поени..
Тоа е поентата..
позз
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Дали државата треба да изгради посебни установи ,каде би се лекувале хомосекцуалците?
Поддржувам вакви институции. По можност да има згодни плавуши полуголи, кои би помогнале во излекувањето на машките хомосексуални особи.

Одма би се пријавил ;D
 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
Вие што сакате да убивате педери сте болни.
Значи да поедноставам
- човек што се дупи со друг човек СОГЛАСНИ дека се дупат = добро
- човек што сака да убие друг човек ШТО САКА ДА ЖИВЕЕ = лошо
Јасни ви се човековите права или само се повикувате на нив кога “злиот Запад“ ви го негира “идентитетот“!?
Види никој не им влегол дома да им забрани да се свињосуваат. Никој и не ги убил, нити ќе ги убие. Овие "конц. логори" нема да се како класичните туку ќе бидат "логори на среќата, љубовта и правата". А у нив сиот џган.
30 x 30 km бодликава жица. Малку плодно поле (од секс многу се изгладнува), постела и облека нема да им требаат (на секс ќе бидат цело време).
И .... нек се е**т. Ма, шо сакаaт нека си прават. Само некој ако ги чепне (ако им отвори на пример)...
 
Член од
29 декември 2008
Мислења
1.505
Поени од реакции
43
Dobro mara bratu , ne se narviraj:smir:

И јас не ги оправдувам тепачиве верви ми !
Само презентирав како гејојве ги истретираа во белград!

А треба да дојш на темава кога ке се јават низата адвокати на педерите..кои бараат да сме им дозволеле све и сешто....

Иначе и јас велам кој ги е*ит и хомичи и све...нека нси ебат мајката..
Тука разговараме политичка тема, како државата да третира одредена група луѓе кои се болни , и кои ги застапуваат низа организациии финансирани од моќници ,кои преку нив перат пари !
Зборуваме дали на нив политичарите ќе се обидат да добијат политички поени.
.
Тоа е поентата..
позз
Јас мислам дека СДСМ очи ќе извадат да ги имаат во своите редови.
 

Amnaesiac

Paranoid Android
Член од
9 декември 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
43
На сите заљубени хомо-, би- и хетеросексуалци им го честитам денешниот празник.

Исто така и на нашиот градоначелник му го честитам именденот.

Не знаев на која тема да го пишам ова, а не се исплати да се отвара нова тема, па затоа оваа тема ми изгледаше најсоодветна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom