Music Idol 3

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.782
Поени од реакции
18.393
Ас прекалено много а харесвам Преслава и моето мнение е че тја трјаба да бде следештиот музикален ајдол на Блгарија и Македонија. Ас смајатам че тја е наикачествената певица од цјалото предавание коија притежава и глас и визија. И си е много готино момичето, не знам какво не и харесвате.
А и плус не сакам бугарите да мислат дека сум шовинист и дека гласам само за своите, така да бугари и македонци vote for Preslava. :pipi:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Ke испаднат тие за кои публика не гласе. Во вакво шоу понекогаш нема логика.
А на финалето според мен ке са Бојан и Маги.
Тарабунов е ного добар певец, ама гласот не ми допада како на Бојан. Ова, дека е лјубимец на Марија от тук на сетне ке му пречи.

Оф топик: За сите Бугари шо се трудат да научат македонски важи ова. Имам заприметено дека бугарското това секогаш сите го заменвате со ова. Това можи да биди и тоа и ова, во конкретниот случај треба да речиш тоа. Значи на бугарски машки род е тој, онзи, този - на македонски е тој, оној, овој, среден род това, онова, това - на македонски е тоа, она, ова. Е сеа можи не објаснав најточно, ама така е горе долу.

Он топик: Димитар следно да испадни, пошто се изгуби дечкото. Нема шо да понуди, многу е досаден. Сите песни исто ги пеј, никаква динамика нема.
 

RTM

Член од
4 септември 2008
Мислења
835
Поени од реакции
203
Ас прекалено много а харесвам Преслава и моето мнение е че тја трјаба да бде следештиот музикален ајдол на Блгарија и Македонија. Ас смајатам че тја е наикачествената певица од цјалото предавание коија притежава и глас и визија. И си е много готино момичето, не знам какво не и харесвате.
А и плус не сакам бугарите да мислат дека сум шовинист и дека гласам само за своите, така да бугари и македонци vote for Preslava. :pipi:
Не ми харесваше в началото, но все повеке мисла дека си во право.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
19
Поени од реакции
0
Други изjави на Санја во Бугарија

От еден бугарски форум:






"27-годишната Мис Македонија е получила и оште едно предложение - да се снима на корицата на б'лгарското издание на "Плејбој". Санја се с'гласила да иде "на моабет" с шефовете на еротичното списание, но е категорична, че нјама да приеме да се разс'блече. "Не с'м достат'чно секси", смјата хубавата телевизионерка."

www.blitz.bg
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
За утре поп концерт ли беше или грешам ?
 
Член од
27 март 2009
Мислења
76
Поени од реакции
1
МТV концерт - днешни хитове.

Гостува George Duke /jazz/ :vozbud:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.413
Поени од реакции
47.004
Нека идат Гоце, Даме, Самоил за Бугари не ни смета..... ама Сања не ја пипајте бидете луѓе мајку му ебам :icon_lol: !!!
втора младост и дадоа, ваква попоуларност не ни можеше да замисли јадната.
Овде веќе одамна е како истрошен лик а Бугариве ја направиле Хајди Клум.

пс.Сите за Мрфкова да гласате и никако за Димитар, нека си иде да не му ја гледам таа напорна пролив појава!!!!
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
ХАХА :vozbud: неможев да се зберам 10 минути кога го истрижаа на Иван......ДОНИ ЅВЕР!
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
605
Поени од реакции
400
Денеска прочитав во Свет Плус дека бугарите и понудиле на Сања 10 евра за да се слика за Плејбој.:smir:
 

Јоулин<---

Играорка
Член од
25 февруари 2009
Мислења
186
Поени од реакции
3
Денеска прочитав во Свет Плус дека бугарите и понудиле на Сања 10 евра за да се слика за Плејбој.:smir:

хахахах озбилно? еее се претепале, тешка пара и понудиле во секој случај....
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Незнам што сите се загреале по Сања, мене воопшто не ми е убава, а прави многу лапсузи на Идолов, и само тоа во кажува по 10 пати- "Почитувани гледачи не заборавајте да гласате ако сакате да го спасите својот фаворит"... само тоа го знае...Досадна е!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
ХАХА :vozbud: неможев да се зберам 10 минути кога го истрижаа на Иван......ДОНИ ЅВЕР!
Навистина го истрижаа ??? неможев да догледам пошо излегов.....ај ако има некој клип некој нека постира :vozbud:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Супер е Идолов, ако во почетокот ми беше досаден, веќе се навикнав, нема гламур, но има една топлина, една смиреност, неверојатно жири и одлични кандидати и водители, се на се, мирно топло шоу на кое му се ближи крајот.
МАГИ е мојот фаворит дефинитивно, денес беше посебна со Crazy in love, девојката зрачи со смаодоверба и сакам да победи
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom