Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
До кога му е договорот на Кака ? Мислам, на крајот он е тој кој може да каже Не и готово, крај на приказната . :toe:
'' Abonded by society '', кој, Галијани и Берло ? Тоа не е Милан, фановите се зад него, играчите исто, Малдини изјави дека тој треба да е и новиот капитен . . . пак, главниот збор го има Кака, така да и тој би носел делумно дел од вината за евентуалниот премин во Реал .



Ваљда google превод, Inter ги преведуваат the Internet :D .
Како можеш да кажеш "не" на овие очи ?

:tv:
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Со уста и срце...
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.253
Поени од реакции
8.339
Син офтопик скини ги од корен овие реалистиве и цела шпанија пошто разбрав ви го сакаат и вашиот најомилен!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.690
Поени од реакции
43.746
Како можеш да кажеш "не" на овие очи ?

:tv:
Ја незнам како може да им каже чао на овие, и од каде тоа дека е '' abonded by society ''











. . . . Затоа, ако, значи АКО трансферот се реализира, и тој ке носи дел од вината, зашто сепак е под договор со Милан и има право истиот до крај да го реализира без разлика што управата прифатила понуда '' што не може да се одбие '' .


Син офтопик скини ги од корен овие реалистиве и цела шпанија пошто разбрав ви го сакаат и вашиот најомилен!
За него ке почекаат минимум година дена . . . а и да иде, бар овие '' нашиве '' играат за нијанса помаметно, бараат за возврат друга гол машина, Ето, кој сезонава беше скалило над Ибра и све остало напаѓачко во Светов .
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.503
Поени од реакции
47.651
Иначе изјавата е од воџата на Курва Суд, праеле 5 минути муабет овој му рекол као ми се седи ама сакаат да ме шитнат и тоа е тоа. Освен ако не е некој офуцан трик на Берлускони(што е поверојатно) или па обид на Кака да стане бог(што ми е помалце) најверојатно е дека ќе иде.
Иначе се распафтале банери прееска во кои пишувало “Ќе го гласам Подеста ако не го продадеш Кака’’ (подеста е кандидат на Берлускони за избори) “Галијани шитни го син ти’’, “Кој го даде Кака ќе плати’’ и слично
Оваа трибина не е за занемарување пошто има збор при вакви прашања и има влијание, Шевченко пред да иде со нив прво се консултираше а видовте и што направија со Малдини на последната.
Сеа не кажувам дека се решавачки фактор ама зборот им тежи попричично многу таму.

шо ве боли кур уствари, мене ме охрабри изјавата дека Сидорф не е за продажба, тоа ми го разубави денов. Нека се ебат у уста и Манчестер и Челзи и Реал и Барса што го бараат нон-стоп, он си е битно наш и сите ги одбил.
 

Blaster

Sex, Drugs & Rock'n'Roll
Член од
9 ноември 2008
Мислења
1.742
Поени од реакции
44
Иначе изјавата е од воџата на Курва Суд, праеле 5 минути муабет овој му рекол као ми се седи ама сакаат да ме шитнат и тоа е тоа. Освен ако не е некој офуцан трик на Берлускони(што е поверојатно) или па обид на Кака да стане бог(што ми е помалце) најверојатно е дека ќе иде.
Иначе се распафтале банери прееска во кои пишувало “Ќе го гласам Подеста ако не го продадеш Кака’’ (подеста е кандидат на Берлускони за избори) “Галијани шитни го син ти’’, “Кој го даде Кака ќе плати’’ и слично
Оваа трибина не е за занемарување пошто има збор при вакви прашања и има влијание, Шевченко пред да иде со нив прво се консултираше а видовте и што направија со Малдини на последната.
Сеа не кажувам дека се решавачки фактор ама зборот им тежи попричично многу таму.

шо ве боли кур уствари, мене ме охрабри изјавата дека Сидорф не е за продажба, тоа ми го разубави денов. Нека се ебат у уста и Манчестер и Челзи и Реал и Барса што го бараат нон-стоп, он си е битно наш и сите ги одбил.
Челзи никогаш не го побарал Сидорф...
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Зошто го тргнавте Кака од највата за новите дресови на официјалната страна???
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Зошто го тргнавте Кака од највата за новите дресови на официјалната страна???
А да не се праиш паметен многу и да не провоцираш, целата страна е сменета ама ај ке ти простиме интераш си да беше малце попаметен ке влезеше на страната и пак ке ја видеше истата слика.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Ах иван реал ми е идол, уште лечи фрустрации од неговиот дрварски тим и од поразине од Барселона па сеа се пали на секој играч што ке се спомне во контекст на реал:) ајде ајде величе ке ви го пратиме да ве засили

Иване еве ти едно аспиринче ке ти олесни

:helou::helou:

 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Фала за аспиринот, ми олесни многу. Енивеј, ве поздравува Зизу.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Фала за аспиринот, ми олесни многу. Енивеј, ве поздравува Зизу.
Фала, поздрави го и ти и кажи му ке му се јавам деновиве да му препорачам некој апови против халуцинации и за спиење, а ке пробам и да средам некое средство за растење на коса да му најдам вака грд е ко кугла
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom