Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
изгледа виделе овие Галијани и Берлускони колку заработиле од него... и си рекле ај уште ќе го задржиме :), 100% сум сигурен дека маркетинг се крие зад тоа...

пс - Феномен, тргни си го потписот... јове_бт не е веќе модератор :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.561
Поени од реакции
48.119
Мислам дека од сите комбинации конечна ќе биде оној Кароциери зимава пазарен.
Типот е малтене анонимус,од онаа фела фудбалери што не се реализирано па имаат доживеано доцна препородба и сеа покажува тоа што требало на времето(нешто како Одо) и што е најбитно сака да игра за Милан што наравно на смрадовиве ќе им даде простор за манипулација т.е да го донесат за никаква пара.
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Ќе игра Бекам во недела ?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.561
Поени од реакции
48.119
не верувам,битна утакмица е за луксузи со минутажа на непроверени играчи.Во некоја варијанта кога би имале на пример водство,може да му дадат да потрчка ревијално.
Нив им е фора да го пуштат на домашен,така да мислам дека со Фиорентина му е посигурно да игра
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
изгледа виделе овие Галијани и Берлускони колку заработиле од него... и си рекле ај уште ќе го задржиме :), 100% сум сигурен дека маркетинг се крие зад тоа...

пс - Феномен, тргни си го потписот... јове_бт не е веќе модератор :)
Ќе биде;)


Инаку гледајте шо пациенти има на официјалната(делот-слики од навивачите на Милан)


Ова е краај:pos:


:pos:


албанец е, не ве лажат очите:)



:pos::pos:

Смачкана фацаа

:vozbud::vozbud::vozbud:

Ако не друго, научил како се користе фотошоп:pos2::pos2:




Нинџи:duel:

Едит:Бебиња:pipi:






 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.561
Поени од реакции
48.119
It was confirmed that Deportivo Cali defender John Kennedy Hurtado will begin a trial with Italian giants AC Milan on the weekend.

:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :pos:
абее иди ајде
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Не знам колку е паметно да зимаме вакви играчи.Најдобро би било да го земиме на позајмица со договор(колку и да се покаже ако го купуваме цената да не биде поголема да речиме од 3 милиони).
Сеа видов дека нешто слично е договорено....

Јас мислам дека најдобро би било да му понудиме на Ливерпул 15 милиони за Агер, мислам дека таа понуда е сосема примамлива и ништо чудно, ѕверот да дојде кај нас.

Исто така би било супер да се обидеме да земиме некој како-Сантакроче или Запата....ама по се изгледа нема шанси.:(



Зошто не се обидеме да го земиме?!
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
167
Не знам колку е паметно да зимаме вакви играчи.Најдобро би било да го земиме на позајмица со договор(колку и да се покаже ако го купуваме цената да не биде поголема да речиме од 3 милиони).
Сеа видов дека нешто слично е договорено....

Јас мислам дека најдобро би било да му понудиме на Ливерпул 15 милиони за Агер, мислам дека таа понуда е сосема примамлива и ништо чудно, ѕверот да дојде кај нас.

Исто така би било супер да се обидеме да земиме некој како-Сантакроче или Запата....ама по се изгледа нема шанси.:(



Зошто не се обидеме да го земиме?!

па вистина се сложувам со болдираното, ако се направи како со Кардачо и Виудез нема смисла да се зема играч кој само ќе седи на клупа или нема ич да биде повикан во составот :toe:
што ќе ти зафаќа место

а името е друга приказна John Kennedy Hurtado :pos2:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Луѓе што се прави ? Како напредуваме јас една недела бев без нет и збеснав (отсечен од светот :pos2:)и така гледам сме ја добиле утакмицаава со хамбургер на пенали добро е како така ама прва утакмица оваа сезона и почнуваме со победа добро не е официјална утакмица ама ќе биде и тоа ако се реализираше некој трансвер тоа требаше да се забрши до сега за да можеше играчот да се уклупи у тимот а и така ни претстои малце потежок период па така да ќе видиме што ќе се деси очекувам победи во новава година па зашто и да не се стигне интер :vozbud:.!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom