Слаткар(истика)

S

StormRage

Гостин
Добро бе, зошто не сфаќате дека ако е популарен не мора да значи дека е добар? Не сфаќате ли дека 75% од жителите на Македонија се потпросечно интелигентни кретени кои само пробуваат да бидат во центарот на вниманието? Не го слушаат Слаткар бидејќи ја сакаат неговата музика.
Остај ги бе бате... глеаш дека овде дека се се пали на малолетна крвава пичка иако то не е нешто добро за гледање :pos2:
 
Член од
5 јули 2009
Мислења
1.123
Поени од реакции
205
стакларистика будало ,yo yo го еба цело мало ,yoyo он е "газдата" во мало yo yo :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Добро бе, зошто не сфаќате дека ако е популарен не мора да значи дека е добар? Не сфаќате ли дека 75% од жителите на Македонија се потпросечно интелигентни кретени кои само пробуваат да бидат во центарот на вниманието? Не го слушаат Слаткар бидејќи ја сакаат неговата музика.
тинејџерите?
 
M

MIL

Гостин
Интересни песнички со слободни текстови ретко кој со такви текстови кај нас успева ама ете му помогна Тони Зен . Омилена песна од него ми е ТИ СИ ТОП :drk: си ја слушам во голфчето, а за него лично да не коментирам катастрофа однесување,лигавење итн не му личи
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Незнам дали осетивте ама од кога го нема EnergieNo.1 можеме на раат да кењаме на темава без никој да "ни соли памет колку сме грешка" :smir:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.707
Поени од реакции
9.399
Незнам дали осетивте ама од кога го нема EnergieNo.1 можеме на раат да кењаме на темава без никој да "ни соли памет колку сме грешка" :smir:
Отрпнавме од објаснување...вие се замарате со Слаткар, го плукате, губите време, како демек нешто ви грешил лично вас.
Реков претходно јас...тоа што не го слушам јас, не се замарам со тоа, а вие што не го слушате Слаткар сте опседнати и трошите време на него. Па сега види ја разликата:smir:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Абе сТакларистика д бест зошто го хејтате?Тоа од љубомора он е д бест <3333333 хиииим :pos2::pos2:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Абе сТакларистика д бест зошто го хејтате?Тоа од љубомора он е д бест <3333333 хиииим :pos2::pos2:
Го хејтаме оти е беден заедно со неговите "рими" и неговиот стил на изразување,кој воедно ја носи младината во дупка....и за која љубомора зборуеш мајке ми,за шо да му се љубомори на Слаткар...уствари ја му љубоморам затоа што е беден а ја не сум :tapp:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Го хејтаме оти е беден заедно со неговите "рими" и неговиот стил на изразување,кој воедно ја носи младината во дупка....и за која љубомора зборуеш мајке ми,за шо да му се љубомори на Слаткар...уствари ја му љубоморам затоа што е беден а ја не сум :tapp:
Го хејтеш брат!И јас го хејтам!Му љубоморам дека он е славен а јас не :pipi:
(иронија рулз)
 
Г

Господ

Гостин
Па зошто да не???
Во право е девојчето.Во текстовите на Слаткар има многу повеќе пцовки отколку во било која друга коледарска песна...Па и фенси ќе бидеме таман :smir:
Да бе и кога ќе собереш улов ќе им пееш на слатките

Ти си топ за да те гледам,
Ти си топ за да те глодам,
ти си топ за да те гнетам,
ти со тоооп тооп тооп:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom