Сонови, раскажете што сонувавте

iq0r

Mic drop
Член од
4 октомври 2008
Мислења
63
Поени од реакции
0
Сонувам. Но утередента ништо не памтам :kesa:
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
1.028
Поени од реакции
440
Ма се сонувам ама буквално се и тоа цело време кога спијам ден вечер секогаш може и книга некоја да напишам со соништата што ги сонувам :pos2:
 
Член од
25 март 2008
Мислења
28
Поени од реакции
2
Вчера сум сонувал како го гледам затемнувањето на сонцето...мн чудно ми беше кој станав како да сум гледал некој документарец
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Ретко сонуем ама коа сонуем онда обавезно е нешо со друштвото шо по некој месец-два се остваруе стварно... :/ тоа некоаш е лошо...
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Ретко сонуем ама коа сонуем онда обавезно е нешо со друштвото шо по некој месец-два се остваруе стварно... :/ тоа некоаш е лошо...
Истото брат,само јас не само за друштво туку за сите блиски било тоа другари,девојки,роднини...
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Najcesto sonuvam deka sum vo voda no racete kako da mi se zaglaveni i nemozam da plivam:pos2:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Многу често ми се случува да сонувам дека повторно служам воен рок.Па се бунам таму во сонот служев јас претходно војска што сега пак.Ама тоа ти е не верувам во судбина,а сепак има нешто зацртано во нас кое не наведува што да избереме во животот,тоа нешто за мене е воинственоста.Отсекогаш сум бил воин и ми има прекурчено,а само во сон да се бунам за тоа.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Кошмари и лоши соништа секој ден! Сонувам како шмекам ѕверки, вампирки, чудовишта со три цицки...многу страшно
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
84
Поени од реакции
0
најзакон сон досега што го имам запамтено салам беше коа во сонот се гледав кај што спијам вкревет неможам да го заборам ептен забегано беше :tapp::tapp:
а најчесто сонвам кај шо ме брка некој а јас ко укочен неможам да трчам
 

Wannabemceez

Welcome to my WORLD!
Член од
17 јули 2007
Мислења
909
Поени од реакции
20
Во последно време сонвам само некој сра*а и тешки глупости со последица од реалноста али и во сонот има вистина по некогаш....
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Сањам некој места кој прв пат ги гледам и се дешаваат чудни работи
 
Член од
24 август 2008
Мислења
1.120
Поени од реакции
163
Тоатолни глупости!Се е неповрзано.На пример се шетам во Охрид на кејон, па влегов во амамон и излегов од Рамстор од Скопје.Па во истиот сон влегов во католичка црква во Охрид, отворив пенџере излегов во хотелот во Созопол во Бугарија...сонојве ми се...:pop:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
415
Поени од реакции
11
Имам сонувано како летам и во самиот сон чувствувам пеперутки во стомак, многу јако чувство :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom