Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Realen rezultat.Moj vpecatok e deka pri centarsutot pri postignuvanjeto na golot na Kalu Kuscak trebase da iszleze i da ja fati topkata ili vo najmala raka da boksuva.Toj trgna pa se vrati i toa bese veke kobno
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Убо изигравме..ама мака ми е шо не ги тепавме ѓупциве..многу ми е мака...дури нензам шо да пишам...
сфјкхасдлфхсдлкфхмнлксаднхфаксдфхсд.,афхнвкфсдхмнстгксдхфк fuck ..fuck..fuck...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Бидете срејчни шо и црвен не даде на некој бе, само да се приговарало. Роналдо па и уште со прст му мафта, демек „че видиш ти...“ :uvo:


Тактиката ви беше супер бе, ако не беше таква тактика че изгубевте најмалку со 2-0.

Чеситики за бодот, играта ви беше никаква после даенио гол, ама одлична тактика не Фергусон. Ко шо реков порано, за него треба да жалите ко че се полекува а не за Роналдо ако си оди, или некое слично го*но. ЗА тактиката кажав, без таква тактика, 100% че изгубевте, до оглед на промашувањата и излетите на Анелка и Џо Кол. Другите не ни ги спомнувам.

До следна утакмица...:helou:
ОК, ти мислиш така и сега да ти веруваме?
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Mислам (не сум сигурен) дека при постигнувањето на голот,Калу се послужи со рака за да го турни на Фердинанд.
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Флечер,Фердинанд,Рони ... тоа беа шанси кои мораа да бидат искористени :toe:
 
Член од
25 мај 2008
Мислења
547
Поени од реакции
14
Бидете срејчни шо и црвен не даде на некој бе, само да се приговарало. Роналдо па и уште со прст му мафта, демек „че видиш ти...“ :uvo:
Нене :nenene: тој не му се закануваше само бараше судиска заштита :toe:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Mислам (не сум сигурен) дека при постигнувањето на голот,Калу се послужи со рака за да го турни на Фердинанд.
Како и да е, тоа ќе се заборави и нема да се памети. Ма да не верувам дека беше така. Не е битно и така у тие моменти главата си ја ударав од ѕид.
 
В

Вори

Гостин
Одлична игра на двата тима..реален резултат...се виде денеска дека играат најаките екипи во цел свет.Позз
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Одлична игра на двата тима..реален резултат...се виде денеска дека играат најаките екипи во цел свет.Позз
Се согласувам со тебе:smir:
Луѓе дај без вреѓање, реално е 1-1 и да прекинеме со навреди и оф топик постови!
Спортски поздрав!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Одлична игра на двата тима..реален резултат...се виде денеска дека играат најаките екипи во цел свет.Позз
Абе резултатот можеби беше реален ама судењето на Рајли ме изнервира. Само нас за без врска ни дава картони, а на вас за истите ситуации ништо.
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Мислам сега дека не треба да се расправаме за жолти картони, било што било.
Туку арно што не му даде црвен на Рио.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Леееееее да ја даеше таа Руни во 75-6 минута,ќе беше друго.
 
F

fantomX

Гостин
ОК, ти мислиш така и сега да ти веруваме?
А оти, да не не е така?

Нене :nenene: тој не му се закануваше само бараше судиска заштита :toe:
Е, морам да најдам видео за ова. :)

Абе резултатот можеби беше реален ама судењето на Рајли ме изнервира. Само нас за без врска ни дава картони, а на вас за истите ситуации ништо.
Никој од Челзи не приговараше цело време. Добро, освен Балак ама излезе рано.
Инаку, пред да излези Балак ко го напреј спринто по аут линија, Гери Невил така оштро стартуваше, шо ако паднеше Балак Гери Невил че добиеше втро жолт.
На крајо му скрати на Челзи слободен удар, кој за Алекс е исто шо и пенал.

Зато, не плукајте по Рајли, одличен беше, и видете малку од по се изгледа искрен и вистински навивач на Јунајтед:
Се согласувам со тебе:smir:
Луѓе дај без вреѓање, реално е 1-1 и да прекинеме со навреди и оф топик постови!
Спортски поздрав!
 
G

Gray Foxx

Гостин
А оти, да не не е така?


Е, морам да најдам видео за ова. :)


Никој од Челзи не приговараше цело време. Добро, освен Балак ама излезе рано.
Инаку, пред да излези Балак ко го напреј спринто по аут линија, Гери Невил така оштро стартуваше, шо ако паднеше Балак Гери Невил че добиеше втро жолт.
На крајо му скрати на Челзи слободен удар, кој за Алекс е исто шо и пенал.

Зато, не плукајте по Рајли, одличен беше, и видете малку од по се изгледа искрен и вистински навивач на Јунајтед:
Ти најмалце треба да кажуваш за вистински навивач.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom