MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Сега видов, се бара да се download-ира нова верзија на мсн, а ја имам 9.0. Па да ве прашам дали некој го испробал тоа, пошто имаше пред некое време така се појавуваше за апдејт ама неможеше да се оклучиш на мсн.
 
Член од
28 јануари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
68
дали може некако да видам кој ми гледа во профилот ?
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Ај подајте линк од MSN Plus за најновото MSN 9.
Вчера ми побара за да ја надоградам 9-тава верзија.
Има опции Да или Не. Стиснав Не и никако не ме конектира. Па после сдиснав Да, и почна да си ја download-ира најновата верзија. Се конектирав ама не ми функционира MsgPlusLive - 479. Има ли некоја нова верзија испаднато. Ако има погнете и постирајте Link или на ПП torrent.
Фала од напред. Поздрав.
:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ај подајте линк од MSN Plus за најновото MSN 9.
Вчера ми побара за да ја надоградам 9-тава верзија.
Има опции Да или Не. Стиснав Не и никако не ме конектира. Па после сдиснав Да, и почна да си ја download-ира најновата верзија. Се конектирав ама не ми функционира MsgPlusLive - 479. Има ли некоја нова верзија испаднато. Ако има погнете и постирајте Link или на ПП torrent.
Фала од напред. Поздрав.
:smir:
Messenger Plus Live 4.80 е најновата.
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Имам еден голем проблем. Еден другар што го имам на листат во МСН може да ми ги гледа сите разговори што се одвиваат во истиот момент. Добро, како е тоа можно и како да се блокира тоа чудо (по можност да не го блокирам другарот), и сега се прави фраер, направил нешто и мисли којзнае кој е!!!!!!!!!:vozbud:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам еден голем проблем. Еден другар што го имам на листат во МСН може да ми ги гледа сите разговори што се одвиваат во истиот момент. Добро, како е тоа можно и како да се блокира тоа чудо (по можност да не го блокирам другарот), и сега се прави фраер, направил нешто и мисли којзнае кој е!!!!!!!!!:vozbud:
Може да ти дошол дома, ти инсталирал некое програмче и сега ти гледа СЕ ШТО ПРАВИШ на компјутерот, не само разговорите :vozbud:


(јас така имам направено на повеќе :) )
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Може да ти дошол дома, ти инсталирал некое програмче и сега ти гледа СЕ ШТО ПРАВИШ на компјутерот, не само разговорите :vozbud:


(јас така имам направено на повеќе :) )
Не ми дошол дома, како прво нема појма од такви програми, а како второ незнеа ни каде живеам. Али стварно ме нервира таа работа.
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
457
Поени од реакции
52
Може некој да ми каже како да го избришам комплет мсн програмот, зашто и покрај тоа што го избришав од Add or Remove programs пак ми покажува дека имам инсталирано некоја верзија. :????? Фала однапред :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Може некој да ми каже како да го избришам комплет мсн програмот, зашто и покрај тоа што го избришав од Add or Remove programs пак ми покажува дека имам инсталирано некоја верзија. :????? Фала однапред :)
Симни си:

Absolute Uninstaller
Revo Uninstaller
Final Uninstaller

Некое од овие и избриши го мсн.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom