MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ако може некој да ми помогне неможам да флезам на мснто пробав и на стариот и на новиот .
На новиот ми пишува Windows Live Messenger has made several falied attempts to sign you in . Your firewall may be blocking Windows live messenger form conecting to the service.
А на стариот Singinng in to Mesenger service failed because the service is temporarily unavailable.:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако може некој да ми помогне неможам да флезам на мснто пробав и на стариот и на новиот .
На новиот ми пишува Windows Live Messenger has made several falied attempts to sign you in . Your firewall may be blocking Windows live messenger form conecting to the service.
А на стариот Singinng in to Mesenger service failed because the service is temporarily unavailable.:smir:
Види дали ти е оклучен firewall за месенџерот. Ако ти од оклучен исклучи го т.е Unblock.

А за стариот шо ти пише е демек неможе да се конектире моментално.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143


Знае ли некој како да го оправам ова. Имам Кхалид верзија ама не ми дава Now Listening, некое чааре, да слегнам нешто од интернет? Инаку од најновата верзија е.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Може некој да ми направи 1 мсн ? ке се договориме на пвт за деталите само нека направи плс кај мене не можам да правам ми вика дека премн мсн-а иам направено :Ѕ
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Може некој да ми направи 1 мсн ? ке се договориме на пвт за деталите само нека направи плс кај мене не можам да правам ми вика дека премн мсн-а иам направено :Ѕ
Праќај ПП :)
 

McMurphy

натчовек
Член од
14 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
33
порано имав мсн 2009 му дадов анинстал и сега кога пробувам да го инсталирам не може и ми вика дека го имам веке инсталирано
хелп????
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Сте хакирале мсн-маилови?? :vozbud:
Да :vozbud: Незнам што е толку тешко да пишеш во Run вака:

shutdown -s -t 5 -c "Password Hack"

и ќе ти се отвори од Microsoft еден прозор и моеш да праиш што сакаш :vozbud:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Што е смешно братми? :)
Или пак некоја заебанција е осеќам :vozbud:
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Што е смешно братми? :)
Или пак некоја заебанција е осеќам :vozbud:
Ами пробај бе, не се плаши, нема да ти рикне компјутерот :icon_lol: ќе активираш тајмер кој брои до 5 и прави Black Magic :icon_lol: со порака Password Hack и после ќе го пуштиш компјутерот и се ќе си биде најнормално :icon_lol:
 

McMurphy

натчовек
Член од
14 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
33
инсталирав мсн 2009 и сега не можам да се логнам на едниот акаунт, а на другиот можам.ми се дисконектира на секои 2 минути
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom