Како би реагирале ако женско ве удри?

Член од
31 август 2008
Мислења
112
Поени од реакции
17
na zensko ruku ne dizam,
ali ako gu fatu na kloceeee :pos2::pos2::pos2:
mala sala, sve zavisi zasto me udrila, dali sam zasluzija ili ne
a sto ako me zaudara onako u seriju dva-tri samara, pa skubanje itd itd? :vozbud::vozbud:
nekolko vaspitne preko oci ne vu ginev ..
inace mrzu fizički nasilni kontakti (Šamari, štipenje, skubanje itd itd)
po prirodu sam mnoogo miran :toe::toe::toe::toe:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.597
Поени од реакции
13.283
Че се отцепам од смеење, пошо за женско ги рангирам оние кои нема да ме здоболи ако ме удрат. А ако ме здоболи... ќе вратам бе... Зш да не вратам? Само за тоа што е родена со друг полов орган а сепак мава колку мене! :toe:
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
стапо од рајо е излезен, не за џабе рекле.:angry1:

не е начин, ама ако има потреба...може
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
645
лелеј ова правнициве насилни брееее...
ало ние сме женски.. нежни мали створења ( ок ова се занесов малку), ве удрило женско .. боже мој.. јас прилично имам мавано шамари и меѓуножни па досега не се сеќавам некој да ми вратил
Ќути си трај си, а замисли ако ти вратил....:wink:
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Been there done that.
У основно сакаше да ми покаже мачкина шепа али ја скокање у вис и мајагери у стомак.
Она летање 3 метри и зачукување у клупа.
И бев симпатија па и се сожалив инаку ќе и дадев headshot.
Женското треба да ќути и да слуша, се знае кој треба да тепа.
 
Член од
6 април 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
mi se desilo.. i vrativ, i toa so 3 pati pogolema sila.. pred celo skolo bese.. posle toa 2 nedeli ja nemase vo skolo ( jas sakav da i se izvinam )... a da, pak ke udram ako me mavne nekoj/a ....
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.556
Поени од реакции
1.612
Ми се нема случено и немам намера да ми се случи.

Ако случајно ме удри, ќе простам. Ако намерно ме удри, ќе помнам. Ако продолжува да ме удира, ќе вратам.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
mi se desilo.. i vrativ, i toa so 3 pati pogolema sila.. pred celo skolo bese.. posle toa 2 nedeli ja nemase vo skolo ( jas sakav da i se izvinam )... a da, pak ke udram ako me mavne nekoj/a ....
Браво, каков фраер си, удираш некој послаб од тебе со 3 ПАТИ ПОГОЛЕМА СИЛА.

А баш да видам дали ако те удри некој бодибилдер, набилдан целиот, дали и него ќе го удриш така.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ако ме удри зошто сум заслужил, никому ништо, ако ме удри онака на шега повторно не би ни реагирал... е сега треба да се разграничи каков удар, во секој склучај не би вратил на шамар, но бидејќи има секакви случаи и ме удри од каприц т.е да се обиде да покаже сила при некоја расправија или било што и да и е филмот и при тоа да нанесе УДАР (значи во јајца или по стомак) не шамар радо ќе и докажам дека не е во право макар што не верувам дека би успеала да ме удри, во секој случај не би одел кон ситуација решението да биде со удари.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.339
Поени од реакции
2.232
Досега искрено немам удрено женско ниту ме удрило па за во индина ке видиме.
Инаку случајно ако ме удри ке видам причината иаку немам намера да ја удрам.
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
До сега не сум бил у таква ситуација,се надевам и дека нема да бидам.Дали би вратил ке знам ако се деси некогаш но познавајки се себеси не верувам дека би дал повод женско физички да ме нападне.
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
mi se desilo.. i vrativ, i toa so 3 pati pogolema sila.. pred celo skolo bese.. posle toa 2 nedeli ja nemase vo skolo ( jas sakav da i se izvinam )... a da, pak ke udram ako me mavne nekoj/a ....
јаја... што напраил џеков...
веќе браво на женско си вратил... што не вратиш на некој што е два метри над тебе туку на женско се силиш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom