Препораки за игри

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
ARMA 2 баш и не е за почетници во жанрот (реалистични воени симулации) :)

Препораки: се` што има Half-life во името, Crysis, Farcry 1/2, CoD 4, Call of Juarez 1/2 + GUN (wild west shooters), S.T.A.L.K.E.R., F.E.A.R., SWAT 3/4, Mirror's Edge (скоро и да нема пукање), Prey..
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.632
Поени од реакции
22.453
ARMA 2 баш и не е за почетници во жанрот (реалистични воени симулации) :)

Препораки: се` што има Half-life во името, Crysis, Farcry 1/2, CoD 4, Call of Juarez 1/2 + GUN (wild west shooters), S.T.A.L.K.E.R., F.E.A.R., SWAT 3/4, Mirror's Edge (скоро и да нема пукање), Prey..

Не сум баш почетник...Обожавам вакви игри..

Види оваа...




Играта е феноменална..
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Земете си Call of Juarez: Bound in Blood и пуцајте, башка и на хамачи може :pishtoldz:vozbud:
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
1.990
Да не знае некој како се вика таа играта рагби меѓу орки и луѓе тка некако...крваво рагби..:))))
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
1.990
Thanks...А некој да не ја има играно па да каже мислење???
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
679
Поени од реакции
30
Барам симулација, речиси на било што. Важно да има нешто бизнис, можеби некој понов Tycoon. Сугестии?
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Барам симулација, речиси на било што. Важно да има нешто бизнис, можеби некој понов Tycoon. Сугестии?
И јас тоа барам веќе цела година. Нема ништо ново така поголемо излезано. Ќе проверам сега па ќе пишам овде.

Нешто заглавија со тие Tycoon игри, а баш такви треба да прават. Ми е преку "таквото" со FPS портови од конзоли на PC. :)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.733
Поени од реакции
1.068
Naprajte si account na warez-bb.Na taa strana ima sve od pucanje do simulation i tycoon ja od tamu odamna simnuvam igrici i vi ja preporacuvam
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Има таму све и свашта али на рапидшер, мегауплоад... ако немаш премиум акаунти на тие сајтови, едноставно најебао си, така да боље ти е на торент.
Него повеќето овде не дека незнаат од кај да барат, ги мрзи. :icon_lol:
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.938
Поени од реакции
29.792
ај кажете некоја понова акциона игра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom