Препораки за игри

JerryMK

Sexy Girls in your town for night
Член од
5 мај 2009
Мислења
259
Поени од реакции
12
ste ja igrale li test drive test drive unlimited planiram da ja zemam pa da vidam sto mislete dobra e ili
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
ste ja igrale li test drive test drive unlimited planiram da ja zemam pa da vidam sto mislete dobra e ili
Јас ја симнав пред некој ден и одма заврши во канта, графика слаба, а возењето да не збориме ке те изнеривра во првите 5 минути, за мене е само џабе трошење гигабајти
 

JerryMK

Sexy Girls in your town for night
Член од
5 мај 2009
Мислења
259
Поени од реакции
12
aha fala ja zemav ama ne se instalira poarno da ne si tupam mozokot kako da ja instaliram
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Ее знаете ли дали ке излезе Формула 1 најновата,јас ги имам само 2002 и 2006 други нема ,проблемот е изгледа тоа што ЕА SPORTS ги правеше ти е игри а сега не прави веке:helou:
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Ее знаете ли дали ке излезе Формула 1 најновата,јас ги имам само 2002 и 2006 други нема ,проблемот е изгледа тоа што ЕА SPORTS ги правеше ти е игри а сега не прави веке:helou:
godinava ke izleze samo za konzoli a za PC v godina
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Dreamfall the longest journey ... Najdobra avantura igra na site vreminja, spored mene... Takva tema nema ni edna druga igra... Koga ja zavrsiv ostanav so podotvorena usta i zamislen... Sto mi bese zal sto dojde krajot... A dugacka e... Mu ja preporacuva na sekoj, neka ja proba i neka ja izigra... Ne e mnogu teska, ama e PROKLETO INTERESNA...:smir:

Na vakva tema treba i eden film da se napravi... Koj ja izmisli , alal da mu e...

http://www.dreamfall.com/
Некое торент4е/линк да пуштите за играва. :smir:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Кога требаше да излезе за PC најновата Rezident Evil?
 
Член од
26 јуни 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Кога требаше да излезе за PC најновата Rezident Evil?
Следниот месец, но имам прочитано на неколку сајтови дека постои можност да не излезе воопшто ради стравот од пиратерија... Истата судбина го чека и Street Fighter 4 ( Capcom Entertainment е издавач и на двете )

Jas ja igram PROTOTYPE i mozam da kazam deka grafikata e dobra, prikaznata taka i taka... No nemozam da razberam kako moze se poveke vakvi igri da pravat... Se utepuvas od pukanje t.e. tepanje... navamu-natamu glava da te zaboli... Ogromna fantazija... Tepas se i sesto ni zasto, ni kako... tuku samo tepaj... :toe: A be kaj otidoa pravite igri...??? Po realni i so podobra tematika... Se nadevam deka "ALAN WAKE" pobrzo ke izleze i takvite ko nea kako na primer "I AM ALIVE"... :toe:
Prototype е пред се акциона игра од која неможеш да очекуваш приказна како во Alan Wake ( btw толку време ја прават што сега најново е дека ќе излезе заедно со Project Natal ), такви игри или играш или не нема некоја средина. А кога сме кај I am Alive милсма дека нетреба да се очекува нешто премногу од тоа, сепак најдобрите тимови на UBI прават многу сериозни проекти во мометов ( Assassins creed 2 и мојата долго очекувана Splinter Cell Conviction )
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Претпорачајте ми некоја игра со снајпер, освен Sniper Elite. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom