Препораки за игри

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Ок - да не се лажеме.

Тоа што го збориш е чиста фантазија - Симс 3 денес искочи на торенти, а пред 20 дена била далеку од CD-shops.
Значи видов со мој очи.

Sims 3 ( во фина и убава запакувана кутија, како што доликува на оригинал ). Ја земав кутијата во раце и ја свртев неколку пати. Поручек накај 5-6 саат. Значи само може сунчаница да ме плеснало или сепак можеби сум во право.
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Значи видов со мој очи.

Sims 3 ( во фина и убава запакувана кутија, како што доликува на оригинал ). Ја земав кутијата во раце и ја свртев неколку пати. Поручек накај 5-6 саат. Значи само може сунчаница да ме плеснало или сепак можеби сум во право.
Немогуче е, освен ако си ја нашол таа „заебаната“ верзија што всушност е половина од CoD WaW во друга опаковка
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Немогуче е, освен ако си ја нашол таа „заебаната“ верзија што всушност е половина од CoD WaW во друга опаковка
Се е могуче, само знам, бидејки со мои очи видов - Sims 3 во кутија, онака баш изгледаше како оригиналче. Сеа што имало внатре.. маџарите знаат :)

Али исто така ме чуди фактот, бидејќи во тој shop ги имаше сите можни игри, оригинали и само оригинали.
 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Bionic Commando за XBOX 360 i PS3, па дури во јули за PC.


Жал ми е ако ве разочарам, но многу од вас нема да можат да ја играат играва. Minimum system requirements се:

Intel Core 2 Duo 3.0GHz
NVIDIA GeForce 9600GT
2GB RAM
:helou:
ПФФФФФФФФФФФ ај да не мислиш рекомендед да не е на толко, а ако навистина бара таква машина на минимум играта ќе е гола вода со busted graphics, и sluggish performance.

Abe dobro e ne e nesto strasno, jas mislev kojznae kolkava konfiguracija ke bara
Луѓе што ви е на вас, оваа ако не е висока конфигурација не знам која ќе е..:toe:
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Играва е madness.Искача на 10 јуни и се вика Prototype:)
еве Gameplay од X-box на Youtube.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Демн колку сум заостанал во гејминг светот.Ајде одам да купам 2-3 нови игри:salut:
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Де ако може да ми препорачате некој игри стратегија како Rise of Nations да се играт на нет.И некоја ФПС како COD.Ама да има добар гејмплеј како КОД и да не е како Фронтлајнс:Фјуел оф вар со лита графика како на прозирен лист да е цртана.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Има ли нешто повеќе инфо за

Wolfenstein Reveal....?

 

jombastik

Misfit Kid
Член од
23 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
6
Играм едно многу стара ама многу добра RPG игрица:





Од 2001 година е играта, има експанзија Beyond Divinity и сега прават Divinity 2.
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Bionic Commando за XBOX 360 i PS3, па дури во јули за PC.



ПФФФФФФФФФФФ ај да не мислиш рекомендед да не е на толко, а ако навистина бара таква машина на минимум играта ќе е гола вода со busted graphics, и sluggish performance.


Луѓе што ви е на вас, оваа ако не е висока конфигурација не знам која ќе е..:toe:

Тоа е...Minimum System Requirements... Јас ке ја играм без проблем иам Сore2Quad 2.66Ghz и 9800GTX+
 
Член од
26 февруари 2008
Мислења
305
Поени од реакции
61
combatarms би ви ја препорачал,се збори за играва дека е боље од кантер и станува се повеке популарна....
Mnogu e jaka igrava...Top e-online samo moze da se igra.Jas ja igram edno nedela dena i mnogu sum impresioniran....Ako nekoj drug igra add mi nick-duduk.:)
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ќе може некој да ми препорача некоја добра акциона игра за во мултиплеј...:helou:
 

Делија

Борец за ПРАВДА
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.196
Поени од реакции
35
Ја симнав TERMINATOR и сега ја играм... Графиката едобра, ама е чиста пуцачина... Ни зашто, ни што...??? Само пукај... Не ми се свиѓа БАШ...!!! Ама ќе играм додека не излезе "I am alive" или "Resident evil 5" за PC нормлно...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom