Next Time

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
нивните се разведени и они живеат со мајка им,твоите разведени се?па да знаеш како изгледа тоа
Знам еден куп деца на кои родителите им се разведени, па не одат со мајка им насекаде како да не им е уште скината папочната врвца... Ако мора мајка им од фејќериве да оди зад нив и да им брише кај што серат, нивни проблем е, не е општонароден.
 
Член од
16 ноември 2008
Мислења
103
Поени од реакции
5
Нишо посебно, само позери шо се прает дек свирет рок
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
мајка им иде со нив само на промоции,нека каже тој кој му кажал дека увек иде со нив,а ти Фантом не верувај на секој што ќе ти каже и не ги суди пред време!не знам како можете да ги судите кога не ги ни знаете,Стефан има подобар глас од скоро сите на естрада како Ноне,Бојана,Елвир М.,Јован Ј. само 5 6 месеци се занимаваат професионално со музика а погледнете колку награди земаа,увек се меѓу први три на на топ листи
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
мајка им иде со нив само на промоции,нека каже тој кој му кажал дека увек иде со нив,а ти Фантом не верувај на секој што ќе ти каже и не ги суди пред време!не знам како можете да ги судите кога не ги ни знаете,Стефан има подобар глас од скоро сите на естрада како Ноне,Бојана,Елвир М.,Јован Ј. само 5 6 месеци се занимаваат професионално со музика а погледнете колку награди земаа,увек се меѓу први три на на топ листи
И ти не ги знаеш лично Ноне, Бојана, Елвир Носиќ и Џеј Џеј, па им судиш гледам, од кај знаеш ти кои им се способностите. То шо Некст Тајм се позери е факт, вонаби музичари. А за тој шатираниот, шом веќе го знајш лично, речи му да слезит од седмо небо пошо е апсолутна нула, и со глас, и со зборување, и со карактер, и со однесување. Ну-ла.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
И ти не ги знаеш лично Ноне, Бојана, Елвир Носиќ и Џеј Џеј, па им судиш гледам, од кај знаеш ти кои им се способностите. То шо Некст Тајм се позери е факт, вонаби музичари. А за тој шатираниот, шом веќе го знајш лично, речи му да слезит од седмо небо пошо е апсолутна нула, и со глас, и со зборување, и со карактер, и со однесување. Ну-ла.
па не ги знам лично ама многу добро ги знам како пеат и се нула за Стефан,ти ако нејќеш да прифатиш гајле ми е,иди слободно спореди ги ќе видиш кој подобро пее и не го кажувам ова ради тоа што ми е другар
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
не го кажувам ова ради тоа што ми е другар
Аха, добро, го кажуваш пошо стварно вредит. :pos:

Другар ти е, веројатно те земат на свирки за да си фаца и ти и се радвиш, па сеа го фалиш. Продолжи си, мене ми е се јасно веќе.
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Аха, добро, го кажуваш пошо стварно вредит. :pos:

Другар ти е, веројатно те земат на свирки за да си фаца и ти и се радвиш, па сеа го фалиш. Продолжи си, мене ми е се јасно веќе.
па не ги слушаш изглеа,ај не ги знаеш викаш се нула карактер и не знам зашто викаш дека има лош глас?а овие што ги спомнав да не имаат подобар глас?убаво ти пишав спореди ги,еве и Влатко Лозановски не ми е другар па ќе кажам дека има добар глас,знам да ценам нешто што е добро а не ко тебе да плукаш на секого
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
нивните се разведени и они живеат со мајка им,твоите разведени се?па да знаеш како изгледа тоа
Шо демек ако ти се разведени родителите многу страшно е тоа?
Ама ај,не е ова темата...
 
Член од
26 јули 2008
Мислења
214
Поени од реакции
19
ЕПА онда начиот народ е за тепање, срамота
како сме можеле да дозволиме да победат овие, а песната на Тоше да не биде ?
беше песната на Тоше во конкуренција? мислам ДА
Ne bese Tose vo konkurencija!:smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
што ви е бе луѓе зашто ги напаѓате кога не ги знаете?ццц да ти е..м народот ,не се преправа него така збори увек
Од каде си толку сигурен дека не ги знаеме?
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.513
Од каде си толку сигурен дека не ги знаеме?
па ете глеам што пишува умбра,се преправал у зборувањето,ги цитирам тие што зборат за нив и препоставуваат какви се а ич не ги знаат како умбра
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.798
па ете глеам што пишува умбра,се преправал у зборувањето,ги цитирам тие што зборат за нив и препоставуваат какви се а ич не ги знаат како умбра
Јас ги имам гледано само на телевизија, И ТАКВИ СЕ!!!
За жал коа беа Карвош бенд не идев накај Кастро, за да ги запознаам какви се навистина.
Бај д веј луѓето се менуваат.... Хух комплицирана работа ова Некс Тајм бендов... :)
 
Член од
19 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
pa mo moe dobri se deckite a i dobro izgledaat,a pesnata "ne veruvam vo tebe" ja obozavam! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom