Која е најубава серија во моментов?

Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Незнам али штотуку почнав да глеам HOUSE и можам да кажам дека е ТОП.. премногу ми се свига,невиден карактер е тој Хаус..:helou:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
217
Поени од реакции
13
Не сум многу многу по серии али стално кога ке имам слободно време не ја пропуштам ,,забранета љубов"
 
Член од
24 мај 2009
Мислења
131
Поени од реакции
6
Дефинитивно House и Prison Break! Браво за тие што им текнало вакво сценарио. Феноменално, волшебно, фантастично! :wink: Не, озбилно, закон се сериите. Не гледам такви шпански серии и слично, ама овие што ги има по телевизииве ко на пример Вовед во анатомија и Фрејзер ги гледам, пошто вреди за нив и реклами да гледаш и да чекаш да поминат. Вовед во ан. ми се допаѓа само поради некои стварно јаки мисли што ги има...као на пример таа Мередит шо му рече на тој шо не сакаше да ја жени :wink: I don't make apologizes for how I'm going to fix what you broke...jaaakoooo :helou:
 
D

drle

Гостин
Дефинитивно House и Prison Break! Браво за тие што им текнало вакво сценарио. Феноменално, волшебно, фантастично! :wink: Не, озбилно, закон се сериите. Не гледам такви шпански серии и слично, ама овие што ги има по телевизииве ко на пример Вовед во анатомија и Фрејзер ги гледам, пошто вреди за нив и реклами да гледаш и да чекаш да поминат. Вовед во ан. ми се допаѓа само поради некои стварно јаки мисли што ги има...као на пример таа Мередит шо му рече на тој шо не сакаше да ја жени :wink: I don't make apologizes for how I'm going to fix what you broke...jaaakoooo :helou:
За болдираното наполно се сложувам. Во период од еден месец ги изгледав HOUSE M.D 1,2,3 и сега сум до средината на 4 сезона. Просто ме фасцинира карактерот на House. А за Prison Break немам коментар, нешто феноменално, иако малце застранија кон сапуница при крајот, ама се поправија со завршницата.
 
Ј

јовица11

Гостин
Privileged, таа моментално ја следам и баш сум навлечен на неа. После ќе ја гледам Harper's Island.
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
LOST, Prison Break, Heroes. :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.747
Незнам али штотуку почнав да глеам HOUSE и можам да кажам дека е ТОП.. премногу ми се свига,невиден карактер е тој Хаус..:helou:
Wellcome to the club. Штом си на почеток, чекај понатаму. :)
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Мy name is Earl- и на Канал 5 и на ХРТ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom