Која е најубава серија во моментов?

G

Gray Foxx

Гостин
А ние сме педери а??
П.С. Јас и Charmed ја гледам одново значи педер со тапија сум??? Барем според логикава твоја:)
Искрено педерчиште со муда си.
Три волшебнички со љубовните проблеми и глупи имагинации, ма дај молим те. Како моеш да најдеш уживање во таква бедна дефиниција на серија...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Искрено педерчиште со муда си.
Три волшебнички со љубовните проблеми и глупи имагинации, ма дај молим те. Како моеш да најдеш уживање во таква бедна дефиниција на серија...
Релаксација бе бате. Декстер, Призн Брејк, Лост сите се за мислење повеќе отколку за релаксација.
Со овие си седнуваш и се опушташ.
И ај сега ко да не ја гледавте сите Волшебнички на А1 кога ја даваа?? Не бе ич само нашколо за тоа се зборуваше.

--- надополнето ---

Kako ti se interesni takvite neznam, Charmed cisti gluposti bez navreda
Nemora da znachi deka si peder verojatno ti se dopagat i poakcioni serii ?

--- надополнето ---


Sho e tolku smeshno ?
Чармд чисти глупости. Ок, а Lost Girl
не верувам да ја имаш гледано ама ајде за секој случај.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Релаксација бе бате. Декстер, Призн Брејк, Лост сите се за мислење повеќе отколку за релаксација.
Со овие си седнуваш и се опушташ.
И ај сега ко да не ја гледавте сите Волшебнички на А1 кога ја даваа?? Не бе ич само нашколо за тоа се зборуваше.

Ова е веќе навреда. :)
Глеј ја Entourage, Californication, Two and a Half men итн итн итн за релаксација...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Релаксација бе бате. Декстер, Призн Брејк, Лост сите се за мислење повеќе отколку за релаксација.
Со овие си седнуваш и се опушташ.
И ај сега ко да не ја гледавте сите Волшебнички на А1 кога ја даваа?? Не бе ич само нашколо за тоа се зборуваше.

Ова е веќе навреда. :)
Глеј ја Entourage, Californication, Two and a Half men итн итн итн за релаксација...

Само Californication не ми е гледана од овие три шо ги наброја, а и неа ја планирам за скоро време.
П.С. Извини за навредата ветувам дека нема да се повтори :)
 
Член од
25 октомври 2010
Мислења
736
Поени од реакции
704
правда на а1 или така некако беше насловот
 
Член од
25 септември 2010
Мислења
28
Поени од реакции
1
Диабло вистина серијана ми е законска
 
Член од
23 март 2010
Мислења
199
Поени од реакции
62
Не гледам ниедна серија на ТВ :). Па нема што да се гледа се само турски серии :( за жал
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Доктор Ху.Најзакон серија која што некогаш ја давале на некоја наша телевизија.Меѓутоа не многу зад неа заостануваат и Ѕвездени патеки (Војаџер и Ентерпрајз) и Торчвуд.Во моментов не сум сигурен дали ја даваат Doctor Who на канал 5 плус меѓутоа Војаџер и Торчвуд ги има на Наша и Алфа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom