Која е најубава серија во моментов?

Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Искрено единствени две серии кои ги гледам се Lost i 24. Затоа и тие ми се најубави. Едвај чекам да дојде септември за да ги гледам новите сезони.
 

The Dude

Лајно
Член од
25 мај 2009
Мислења
502
Поени од реакции
321
Како ја запознав мајка ви
и Доктор Хаус
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
* Два ипол мажи.
* Очајни домаќинки.
* Csi.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Се викам Ерл (Моето име е Ерл)
Др. Хаус
 
Член од
26 јули 2009
Мислења
424
Поени од реакции
179
CSI: Las Vegas
24
Очајни домакинки
Д-р Хаус
Како ја запознав мајка ви
Два и пол мажи
 
Член од
17 март 2009
Мислења
28
Поени од реакции
0
Grey's anatomy. Целиот сериал го имам изгледано 2 пати и никогаш не ми е доста. Најубава серија по мене :). Понекогаш гледам и Луд, збунет, нормален или CSI.
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.511
Od seriive koi se aktuelni po mene Lost e najdobra (mislam deka bi trebalo da stoi mesto najubava, ali nema veze). Mu siminjam kapa na covekot sto stoi zad Lost (J.J. Abrams), zatoa sto ovaa serija stalno ti postavuva samo novi prasanja, nikad ne namali tempoto ili da padne kvalitetot a i da pokazat kako se slucilo nesto sto treba doprva da se sluci, sakas da vidis kako doslo do toa.
Koj gleda uste CSI posle 560 epizodi, svaka mu cast! (a za ZabranetaLjubov i da ne pocinjam uopste :tapp:) CSI bese interesna na pocetokot i site ja gledavme ali pocnaa sve isto da vrtat u krug, im snema idei normalno. Likovite u serijata ne se dobro napraveni, ic ne me interesira sto praat koga ne se na rabota.
Grey's Anatomy ja gledav samo prvata sezona, koga na realen nacin bese pretstaven zivotot na stazistite. Posle prvata sezona, serijava ja napravija Beverli Hils, ne znaes koj so kogo spie, site se ispomesaa...
A da, posto majka mi ja gleda Rubi na Pink, ja primetiv glavnata glumica (e Barbara Mori :back:, koj ne ja znae neka ja pobara na internet, ista Megan Fox).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom