Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.848
Поени од реакции
72.516
Sloboda za politickata grupa - pravda za nasilstvoto vaka poubavo vi zvuci (probajte)
Sami si praete bela i pak sami si barate pravda, treba sami od sebe da barate pravda za navivacite ili pak pravda za zeni i deca oni bea tie sto trabase da baraat pravda no sepak komitite se vmro-vci i normalno deka se opravdani. Zal vi e za 8 navivaci koi skrsele koli i tepale zeni deca? omg omg Da bea tie 8 albanci od vas i od mediumi teroristi ke bea nareceni i kojznae kakva zatvorska kazna ke dobiea.
PS:SLOBODA ZA NAVIVACITE-PRAVDA ZA ALBANCITE
Koi zeni be koi deca, kaj se zenite ili decata. Ili sram ti e da kazes deka sverceri jadea kutek ko magarinja u nerezi samo zatoa sto jadea gomna:)
I pravda za albancite vikas,a ???
So sakas pravda be more glup za so sakas pravda kazi???
Mn obespravni ste. Normalno li e be da setate so sekiri sred glaven grad,a ??? I nikoj da ne dobie kazna. A deckoto sto go pretepavte ili nema svedoci za toa ili pak toa moralo da se sluci kako odmazda. More aj ne go dudlaj za dzabe na forumov, ok???
 
U

UniqueGirl

Гостин
Sloboda za politickata grupa - pravda za nasilstvoto vaka poubavo vi zvuci (probajte)
Sami si praete bela i pak sami si barate pravda, treba sami od sebe da barate pravda za navivacite ili pak pravda za zeni i deca oni bea tie sto trabase da baraat pravda no sepak komitite se vmro-vci i normalno deka se opravdani. Zal vi e za 8 navivaci koi skrsele koli i tepale zeni deca? omg omg Da bea tie 8 albanci od vas i od mediumi teroristi ke bea nareceni i kojznae kakva zatvorska kazna ke dobiea.
PS:SLOBODA ZA NAVIVACITE-PRAVDA ZA ALBANCITE
Кој кур ти е проблемот на тебе бе?
Ај сеј си мирен, и не рчкај пошо темиве таратур ги напраивте со тие инциденти:tapp:
 
К

кременко

Гостин
која правда ја барат комитите кои сами си направија беља па сега ке се одат на протести и ке изиграваат невини
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.848
Поени од реакции
72.516
која правда ја барат комитите кои сами си направија беља па сега ке се одат на протести и ке изиграваат невини
A so kur te boli tebe koja pravda ja barame be.
So treses koa ne se razbiras, aj glej si go tamu inter:helou:
 
К

кременко

Гостин
A so kur te boli tebe koja pravda ja barame be.
So treses koa ne se razbiras, aj glej si go tamu inter:helou:
ништо не барате вие , изглеа ви е смачено да навивате за вашиот пропаднат тим кој на секој пола саат мења тренер и кој губи од македонија ѓ.п со 5-0(која оваа година има далеку послаба екипа од лани), зошто не си признаете веке еднаш
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
448
Поени од реакции
165
ништо не барате вие , изглеа ви е смачено да навивате за вашиот пропаднат тим кој на секој пола саат мења тренер и кој губи од македонија ѓ.п со 5-0(која оваа година има далеку послаба екипа од лани), зошто не си признаете веке еднаш
Ако не си бил на инцидентот ќути. Тогаш си попаметен:smir:
 
К

кременко

Гостин
Ако не си бил на инцидентот ќути. Тогаш си попаметен:smir:
зошто постовите ви се со само една реченица зошто не ме убедите во тоа што се коментира овие две недели или колку и да се

бар кажите дека беше ова наместена работа и точка , кој курац ке одите пешки 10 км


признаете веке еднаш , вие не сте ни К од Комитите :helou:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.848
Поени од реакции
72.516
ништо не барате вие , изглеа ви е смачено да навивате за вашиот пропаднат тим кој на секој пола саат мења тренер и кој губи од македонија ѓ.п со 5-0(која оваа година има далеку послаба екипа од лани), зошто не си признаете веке еднаш
So e be mocko, so se mesas. Nie ne sme tie koi bojkotiraat koga se sampioni, nie sme tie koi si go bodrime timot koj gybi 5:0. I so ima vrska protestot so toa so gubime????
Pravda idiote barame, pravda zasto nasi 8 uapsija od drvosecive nikoj. Kazi mi normalno li e toa??
Normalno li e sverceri da tepaat makedonci i nikoj da ne odgovara a nie koi se branevme 8 krivicni lapnavme

зошто постовите ви се со само една реченица зошто не ме убедите во тоа што се коментира овие две недели или колку и да се

бар кажите дека беше ова наместена работа и точка , кој курац ке одите пешки 10 км


признаете веке еднаш , вие не сте ни К од Комитите :helou:
So sakase dsa kazes so ova ziti sve:tapp::tapp:
 
К

кременко

Гостин
колку ли само црвени ке добијам од "комитите"

ете веке една добив , штета што ја не се замарам со репутација :helou:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.382
Поени од реакции
16.593
Сака да каже дека е најглупав. Нема потреба да се расправаш со некој кој има пречки у развојот, нема да те разбере колку и да се трудиш да му објасниш.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.848
Поени од реакции
72.516
колку ли само црвени ке добијам од "комитите"

ете веке една добив , штета што ја не се замарам со репутација :helou:
Ete ti supak so nema so da pravi zamara na tema. Nitu ima cel, nitu pak argumenti. I kako da ne te punat so crveno koga go tapsas bezveze
 
К

кременко

Гостин
сакам да кажам за такви навивачи какви што се вие малку се и тие 6 месеци казна што се дадени од страна на ффм


а за пречки у развојот незнам кој има :helou:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
сакам да кажам за такви навивачи какви што се вие малку се и тие 6 месеци казна што се дадени од страна на ффм


а за пречки у развојот незнам кој има :helou:
македонец си??
 
К

кременко

Гостин
македонец си??
сум али не е битно тоа дали сум или не сум, али зборам реално не сум ни од таа страна(кој и да беа) ни од комитите(ако уопште беа тоа комити)

само треба на некој да му дојде умот и да нема веке вакви дешавки во спортот а посебно во фудбалот кој ни е на најниско можно ниво бетер и од косовска лига
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom