Билјард

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Чурлин и Болиглава, коа ојме да се решиме?
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
dajte nekoja igra za pc samo da ne treba preku neti i da ima za dvajca
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Курте, се видов со Чурлин, му одговарат коа сакаме, така да одбери некое терминче попладневно викендов да се решиме.
 

E*V*I*L~G*I*R*L

>>>uvek tu<<<
Член од
2 декември 2007
Мислења
192
Поени од реакции
5
Интересен ми е билјардот, уште да знаев да играм ќе немаше ко мене :pos2:
Сум била еднаш-двапати ама незгодно ми е оти само јас сум женско таму и сите ме гледат како прв пат чупе да гледаат.:kesa:
Зато немав можност да научам да играм.:toe:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Интересен ми е билјардот, уште да знаев да играм ќе немаше ко мене :pos2:
Сум била еднаш-двапати ама незгодно ми е оти само јас сум женско таму и сите ме гледат како прв пат чупе да гледаат.:kesa:
Зато немав можност да научам да играм.:toe:
Купи си една Маса за дома, никој нема да те глеа и ќе научиш да играш топ :pos:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
38
Поени од реакции
2
ayyy колку сакам да израм билјард..лејјјјјјј човече...имам пракса од моја 5та година..прво татко ми ме учеше на кој начин да примам стапови и топки у глаа па после некој период макотрпна работа ...онака конечно ме научи да играм..и сеа никој од другариве неможе да ме смени..
али они више не ми се интересантни ...така да ..има некој шо е ЗА да се шемиме???
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
38
Поени од реакции
2
Интересен ми е билјардот, уште да знаев да играм ќе немаше ко мене :pos2:
Сум била еднаш-двапати ама незгодно ми е оти само јас сум женско таму и сите ме гледат како прв пат чупе да гледаат.:kesa:
Зато немав можност да научам да играм.:toe:
хаха ја нон стоп носам другаркички со мене и ги учам да играат па никој не ги гледа на криво...така да ако бараш некој доброволец да те научи...кажи ...ке ти најдам ја и женско друштво... =):smir:
 
Член од
18 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
0
Zaraza....
Minimum po 10 partii dnevno. Dobro e sho u posledno vreme pobeduvam i ne plakjam...inaku....
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
Ајде ако има некој од Велес да ја направиме викендов,а за Скопјаниве со крекате ќе се преслушаме понатаму не се секирајте:pehar::baeh:
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
ееехехехе...еднч само си стигнал до 4...ка завршииме 6-4 за мене...ај кути си ај :)

Ај избриши си посто и не постири веке на таа тема или ак сакаш да напишаш нешто напиши го последнио резултат :smir:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Ова билјард многу досадно ми се гледаше....ама вчера немав кај да бегам и дечко ми зеде да ме учи,па интересно ми се виде:)
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Najglupa igra sto nekogas sum ja videl. Dosega dali imam igrano 3-4 pati. Taka na PC igram ponekogas ovie na Mame32 sto se ama da igram vistinski biljard nema sansi veke.
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Еј дечки ај ако знае некој должини на маса за билијард колку се, да ми каже. По можност на 6ка и на 7ка. Фала
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Najglupa igra sto nekogas sum ja videl. Dosega dali imam igrano 3-4 pati. Taka na PC igram ponekogas ovie na Mame32 sto se ama da igram vistinski biljard nema sansi veke.
Интересно е. Изгледа во лошо расположение си играл и сега мислиш оти не е убаво. Пробај барем уште 2-3 пати, и ќе видеш оти нема да ти е сеисто :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom