Билјард

Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Димитар колку пари ти дадее за да го фалаш 10денара хаха и кути си немаш пристап до таа тема :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:




Шо лажаш бе и ти толку време играм со тебе ни еднч не си ги фнесел на една рака така филмови им прааш на децата тука најде маленки деца и ај ке ги лажам:pos2::pos2::pos2::pos2::smir:

хаха..ти јади тука тва шо не е за јадене...тебе у секој момент можам да те нашарам на билјард...затва уживи и не бери гајле:smir:...а за тва шо сум завршил сум завршил...ако тука саа се прааш ЏЕК
 

petar_joker

OLD ROCKER
Член од
5 септември 2007
Мислења
1.249
Поени од реакции
57
Хахаха...кажи кој ден ќе доаѓаш?
А...и ќе забележиш дека не сум јак на уста...туку за билјардо сум јак во рака :)
Прашај некој од СР...ако ме гледал ќе ти каже без проблем :smir:
а кое време во годината доаѓаш друже?
Па дека јас по потекло сум од Струмица и таму имам роднини, секоја година идам за Велигден. Некогаш ќе се погодит да скокнам некоја година, ама во принцип идам. Ај ако не заборам, обавезно ќе се договориме, ок? Иначе не сум перфектен играч, ама баш сакам да видам како игрет тие перфктните.
 

^MooN_RideR^

Blue in HearT
Член од
20 април 2006
Мислења
853
Поени од реакции
48
хаха..ти јади тука тва шо не е за јадене...тебе у секој момент можам да те нашарам на билјард...затва уживи и не бери гајле:smir:...а за тва шо сум завршил сум завршил...ако тука саа се прааш ЏЕК


На мене не си ме завршил и шо ме тепаш бе по еден два разлика тава нашаруване лее?:toe:
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Димитар колку пари ти дадее за да го фалаш 10денара хаха и кути си немаш пристап до таа тема :baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:




Шо лажаш бе и ти толку време играм со тебе ни еднч не си ги фнесел на една рака така филмови им прааш на децата тука најде маленки деца и ај ке ги лажам:pos2::pos2::pos2::pos2::smir:


МAX ДОБРО ЛАЖАШ ОШТЕ КАК СПОМНА 10 ДЕНАРА СЕ Е ЈАСНО...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Тек-тек кој сака на парички :wink:.Btw у ас (Струмица) се најдобри билјардата само ме нервира тај дебелио ко е на работа ного ѕипа.DoN DjElAtImUs, и ^MooN_RideR^ писејте ако сте од ср ке га напрааме тек-тек па и двојки ако сакате позз:wink::wink:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Тек-тек кој сака на парички :wink:.Btw у ас (Струмица) се најдобри билјардата само ме нервира тај дебелио ко е на работа ного ѕипа.DoN DjElAtImUs, и ^MooN_RideR^ писејте ако сте од ср ке га напрааме тек-тек па и двојки ако сакате позз:wink::wink:
Хахаха...за Зоки ли викаш??? Стварно е таков...ај кога си слободен јас и ти тек тек?
 

skitnik

...Џабешетач...
Член од
18 септември 2007
Мислења
341
Поени од реакции
2
Ќе те чекам кај Стиви. Ти можеш Скопје да одиш на тренинг камп, па после + ќе можеш и да провериш кој е подобар тренер.

И сикрет тренинг да мавнит џабе му е , пак ке губит ,
слабо си ми Ортаче слабо.

ПС. Во Дубл сме многу јаки (докажано).
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
уф како сум наоштрена за биљард....
Дуки.. те чекам да ти вратам за минатиот пат во енерџи .. не беше фер по пропис ме протури.... ама сеа сум у форма..

од играње биљард на мобилен сеа у пракса губам.,....
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Хахаха...за Зоки ли викаш??? Стварно е таков...ај кога си слободен јас и ти тек тек?
Слободен сам утре у 12:30 ми завршуват часовите после сам слободен цел ден:wink:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Тек-тек кој сака на парички :wink:.Btw у ас (Струмица) се најдобри билјардата само ме нервира тај дебелио ко е на работа ного ѕипа.DoN DjElAtImUs, и ^MooN_RideR^ писејте ако сте од ср ке га напрааме тек-тек па и двојки ако сакате позз:wink::wink:
Може и на мене да сметате!:)
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Слободен сам утре у 12:30 ми завршуват часовите после сам слободен цел ден:wink:
Е брат...јас сум поручок на школо. Ај сабота, недела ќе га напрааме :)

Може и на мене да сметате!:)
А ти ако сакаш може одма после школо да поминаш низ мојта стаја и да одаме?
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Е брат...јас сум поручок на школо. Ај сабота, недела ќе га напрааме :)



А ти ако сакаш може одма после школо да поминаш низ мојта стаја и да одаме?
Ај ке видам..оти до 7-30 треба да сум дома..имам кланска закажано..ај у школото ке се договораме:)..:salut:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Еј абе ти ли игра чера кантер у X-Zone потписан Don Djelatimus?И ај прифати ме на мсн те внесех да се договореме.. позз :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom