Впечатоци од роденденска Кајгана журка! (слики: http://galerija.kajgana.com/)

Статус
Затворена за нови мислења.

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Гоко не е ова играчница подфорумот (Маринче извини) немора на секој да враќаш
Се знае ПРИЈАВУВАЊЕ/ДОГОВОРИ тоа е муабетот на темата
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
и јас идам.. ме кандиса дотичната комшиВка :) се гледаме :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Е шо ке прајте мара!!!
Само читам ке пиете ке прајте...јас не пијам да пиев ке идев,шала на страна,4 имам испит 1 имам испит 6 имам испит...дефинитивно не идам...Ако случајно видите некој албанец да ми го поздравите.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Е шо ке прајте мара!!!
Само читам ке пиете ке прајте...јас не пијам да пиев ке идев,шала на страна,4 имам испит 1 имам испит 6 имам испит...дефинитивно не идам...Ако случајно видите некој албанец да ми го поздравите.
E нели на први завршвеше со испитите? И нели е Тетово на пола сат од Скопје и на втори вечерта мојш да пијаш, да се зезаш, да искулираш и заедно да тепаме каури ние албосиве (албански командоси)?

Че те запалам. Педер.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
E нели на први завршвеше со испитите? И нели е Тетово на пола сат од Скопје и на втори вечерта мојш да пијаш, да се зезаш, да искулираш и заедно да тепаме каури ние албосиве (албански командоси)?

Че те запалам. Педер.
На 8 ни завршуваат на штуљ испитите, али проблемот е што мислам дека појол на 3-ти има испит у 8 сабајле.:pos2:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Може ќе направам исклучок за една текила да мавнам со тебе, инаку ти доаѓаш во мартини баграта!:vozbud:

Дивајн, барем ти како шмизла :)icon_lol:) треба да ми правиш друштво со мартини!:(:(
Хммм, викаш? Абе јас никогаш немам пиено мартини мамата. Верна сум на водката. Туку, во името на шмизлите, првата пијачка ќе ми е мартини со тебе ... ако не ми клизи, се враќам во ќош!:pos2:

Никој бе узо не пие???? Очекуем друштво од универзалците на форумов, шо се приклучија кон повеќето алкохол групи. Ако не и ја со Дивајн у ќош.:pov::party1:
Не сум ти сигурна јас во ќошот, ама не е ништо сигурно до последен момент:vozbud:

Е шо ке прајте мара!!!
Само читам ке пиете ке прајте...јас не пијам да пиев ке идев,шала на страна,4 имам испит 1 имам испит 6 имам испит...дефинитивно не идам...Ако случајно видите некој албанец да ми го поздравите.
Имам брачеда на твојот факултет, ќе фаќаме врски. И не ја тупи, имаш друштва, па избирај со кого ќе си таму. Сакам да те запознаам, а ова е најбрза прилика.
Се одјавувам сега, не пишувам веќе оф топик договарања:kesa:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Дивне, аку да ти се пуштам таму? Пошо нели од другиот форум газдата не идал, па нема да имало кој. :pipi:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Дивне, аку да ти се пуштам таму? Пошо нели од другиот форум газдата не идал, па нема да имало кој. :pipi:
:oftopik:
Молк бе!:pos2:
Ти ветив, не препрашувај ... под рака ќе те шетам кога нема да пијам со шмизлите ... :vozbud:
 

Jukka

chili
Член од
16 мај 2007
Мислења
537
Поени од реакции
2
alo gevgelicani ke ojme li ???...... nemum dosega odano na sobiranka, ama ispit imum, samo da ne sa poklopat :lut:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
.

Пред секоја собиранка го пишувам истово, ќе го пишам и пак:

Немој некој од новајлиите да не дошол да се запознае со мене, зошто ќе мавам чврги!:icon_lol:
А кои поточно спаѓаат у категорија Новајлии?
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Има некој за коњак и вино пиење? Ако нема сама ќе си пијам кој ве шиша :baeh:
Сепак ако примате нови членови во групиве за пиење би се приклучила во сите освен во узо и ракија - ако има..
:pos2:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Има некој за коњак и вино пиење? Ако нема сама ќе си пијам кој ве шиша :baeh:
Сепак ако примате нови членови во групиве за пиење би се приклучила во сите освен во узо и ракија - ако има..
:pos2:
Рачунај на мене ! :pipi:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
.

12 страна е и јасно ми е дека првите страни се занемарени. Ама диџејот е диџејот на клубот, што значи што си има дечкото по распоред за во сабота тоа ќе има
Erick Fox??? Ако е он,тогаш ОК.Не е лош.Само да не почне да ги повторува песните ко шо си знае понекад.
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Ја можно е да сум на работа :(:place:, и можно е да не дојдам, а САКАМ многу ,

/me Тажен сум
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom