Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 јануари 2010
Мислења
17
Поени од реакции
0
kolegi nekoj dane ima prasanja po delovna etika ? testovi prasanja ili neso so bilo . fala odnapred :)
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
da ne znae nekoj posto jas imam padnato e biznis dali moze da go smenam sega so drug izboren predmet i toj da go polagam na ispit?ako znae nekoj go molam da pise:)
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
i taka ke mozam vo vtora godina da go polagam?i preku kolokviumi i preku ispit ili kako?i dali togas ke mora eden predmet od vtora da ostavam ili nema vrska toa?
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
Не би рекол дека е е - бизнис баш лесен. Има многу од предметите кои важат како позаебани за задолжителни. На другите смерови некои од нив се изборни, а на е - бизнис се задолжителни така да не е баш полесен.

Да не ме сфати некој погрешно, ама тие што завршивте сеа прва година не можете баш да зборите за смеровите, со оглед на тоа дека уште не сте имале ниеден стручен предмет. Единствено од муабети може да кажете, ама друго е кога ќе осетите со ваша кожа:)
се сложувам до даска со тебе.
незнам зашо некои пишуваат реферати за смеровиве кога уште ништо не сме осетиле

--- надополнето ---

и утре зимаме оцени е-биз од испитов од 13-14 а списоци за положени ке даде во 10 саат.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
А каков е тој дополнителен по статистика?
 
Член од
26 октомври 2009
Мислења
172
Поени од реакции
38
i taka ke mozam vo vtora godina da go polagam?i preku kolokviumi i preku ispit ili kako?i dali togas ke mora eden predmet od vtora da ostavam ili nema vrska toa?
ве молам за образложение, и мене ме интересира дали можам изборнот да го сменам и друг да полагам во сесијава во август. фала
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Gi ima li nekoj vezbite od prakticniot del na informacioni tehnologii
da mi gi prati na PP. Odnapred blagodaram .
Aj i na mene neka mi gi prati nekoj ako gi imA :smir:

--- надополнето ---

ве молам за образложение, и мене ме интересира дали можам изборнот да го сменам и друг да полагам во сесијава во август. фала
ako ne si go slusala predmetot nemas sansa da go smenis a najmalku da go polozis vo avgust, mozes da smenis samo posle sesijava znaci posle avgust p.s jas licno prasav za ova vo fakultetot :smir:
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
56
Поени од реакции
1
Колеги, кога ке има резултати од испитот по Англиски I ?
 
Член од
16 јуни 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
kolegi moze li nekoj da mi kaze kako spored noviot sistem na fakultetot se prezapishuva predmet . mene mi ostana matematika i sega ne daj boze da ne go polozam i vo avgust, ke mozam li normalno da ja slusham vtora godina ili ....?
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
dali ima nekoj skripta "Marketing politika na ceni" ili da mi kaze od kade da zemam i sto da ucam i kakov e ispitot...
Tnx. :)
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
професоров е-биз почна да заебава или што ?????

еве го 12 саат а уше немаат објавено список оцени

--- надополнето ---

-_- и само што го пишав горенаведеново ми дое меил дека ги објавил оцените
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
2
Lugje znae nekoj dali mora izvodot i drzavjanstvoto da ne se postari od 6 meseci za upis prva godina ???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom